Posłanka PiS zrobiła publicznie coś nieprzyzwoitego. Teraz ujawniła, ile dostała pieniędzy. Była gwiazdą TVP

2021-06-06 6:11
Joanna Lichocka
Autor: AKPA

Była dziennikarka TVP, Gazety Polskiej i m.in. Polsatu, Joanna Lichocka jest obecnie posłanką PiS. Szerzej w Sejmie dała się poznać, pokazując przed kamerami środkowy palec w stronę polityków opozycji. Posłanka Lichocka najpierw szła w zaparte, że nie pokazywała wulgarnego gestu, później jednak przeprosiła publicznie. Teraz była dziennikarka związana z Prawem i Sprawiedliwością ujawniła, ile zarobiła w czasie, gdy pokazała środkowy palec.

Joanna Lichocka, chociaż przez lata pracowała w TVP czy TVP Info, ewidentnie zapomniała jak czujne są oczy kamer i aparatów fotograficznych. W Sejmie, jako posłanka PiS, bez żadnego zażenowania pokazywała posłom opozycji środkowy palec, co na ogół oznacza "pierdo*cie się" lub "piepr*cie się". Sytuację zobaczyli nie tylko Polacy, ale i cały świat, zaś Joanna Lichocka najpierw wypierała się pokazywania wulgarnych gestów w Sejmie, następnie mówiła, że tak robi poprawiając włosy, a ostatecznie przyznała się, jednak dodając, że pokazywanie komuś środkowego palca to nic takiego. Dziś już wiemy, że wulgarny gest pokazała nie tylko posłanka PiS i była dziennikarka TVP, ale także... milionerka.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z AFERĄ POKAZYWANIA ŚRODKOWEGO PALCA ZNAJDUJĄ SIĘ W GALERII PONIŻEJ

Lichocka bowiem ujawniła właśnie swoje najnowsze oświadczenie majątkowe, dzięki któremu wiemy, ile dostała pieniędzy po pokazaniu środkowego palca opozycji. Posłanka PiS w ubiegłym roku posiadała nieruchomości o łącznej wartości prawie 4,5 mln złotych, choć jak zaznaczyła w oświadczeniu Joanna Lichocka, w przypadku domu i mieszkania wartość może być wyższa po ostatnich wzrostach cen.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Robienie zakupów w niedziele to grzech? Kościół i Polacy powiedzieli, co o tym myślą

Za cały rok była pracownica TVP zarobiła niemal 290 tys. złotych! To oznacza, że Lichocka zarabiała miesięcznie ok. 24 tys. złotych i tyle też w lutym, kiedy pokazała na cały świat środkowy palec. Wszystko zaś z tytułu wykonywania obowiązków poselskich, wyjazdów zagranicznych, za pracę w Radzie Mediów Narodowych, prawa autorskie i wynajem mieszkania. Posłanka PiS, która publicznie pokazała wulgarny gest zarobiła wtedy 4 razy więcej od przeciętnego Polaka, a prawie 20 razy więcej od emeryta, który dostaje minimalną emeryturę.

ZOBACZ TAKŻE: Emeryci z Niemiec zalewają Polskę. Chodzi o GIGANTYCZNE emerytury

Co jeszcze znajdujemy w oświadczeniu majątkowym Joanny Lichockiej? Oszczędności w postaci ponad 21 tys. złotych i przeszło 1 tys. funtów brytyjskich. Do tego samochód, Honda CRV z 2017 roku i... długi. Posłanka PiS ma do spłacenia w banku prawie 300 tys. złotych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze