Aldi

i

Autor: PRart Media

Koniec okresu próbnego! Zatrudnienie od ręki na rok

2021-03-12 14:58

Wspaniały gest w stronę pracowników. Wielkie zmiany w zatrudnianiu nastąpiły w sklepach sieci Aldi. Od marca 2021 r., bez względu na stanowisko, każdy nowy pracownik w firmie zostanie zatrudniony od ręki, czyli z pominięciem okresu próbnego. Zobacz, jakie jeszcze zmiany w umowach szykuje sieć sklepów.

Mimo że sklepy sieci Aldi nie są jeszcze w Polsce tak popularne jak Biedronka czy Lidl, to z każdym rokiem liczba marketów rośnie. Obecnie na terenie naszego kraju jest 168 sklepów, które zatrudniają niemal 3 tysiące osób. W tym roku niemiecka firma zamierza otworzyć dodatkowe 45 nowych marketów oraz zatrudnić kolejnych 600 pracowników. Co więcej, sieć postanowiła zrobić ukłon w kierunku zatrudnionych i zlikwidować okres próbny dla nowych pracowników. Pierwszą umowę ze swoimi etatowcami sieć podpisze na jeden rok, a kolejna zostanie zawarta na czas nieokreślony. W ten sposób firma pragnie budować u zatrudnionych poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Na jakie dodatkowe benefity można liczyć zatrudniając się w Aldi?

ZOBACZ: Emerytury bez podatku. Decyzja zapadła!

Sklep Aldi dodatkowo oferuje dostęp do prywatnej opieki medycznej dla pracowników oraz ich rodzin. Aldi chwali się także ofertą ubezpieczenia na życie oraz możliwość korzystania z pakietów sportowych i rozrywkowych OK System."Każda osoba w organizacji ma dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska oraz obszaru, w jakim pracuje. Dodatkowo pracownicy sklepów oraz magazynu mogą korzystać z comiesięcznego zasilenia karty przedpłaconej na zakupy w sklepach ALDI. Zarobki w sklepach i magazynie ALDI zaczynają się od 3000 zł brutto" - poinformowała sieć w komunikacie.

SPRAWDŹ: Mazowsze/Warszawa lockdown. Czy w ten weekend galerie handlowe będą dłużej działać?

Sonda
Czy robisz zakupy w sklepach Aldi?
Super Raport 12.03 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL; dr Paweł Grzesiowski - immunolog), Sedno Sprawy: Leszek Miller

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze