LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Lidl – Wielkie promocje tylko w sobotę. Ogromne rabaty na mięso, ser żółty za 1 grosz, soki, pasty i zupy za darmo! [GALERIA]

2021-04-17 4:48

Sobota to dzień tanich zakupów w Lidlu, w niedzielę sklepy są zamknięte. Sieć przygotowała bardzo ciekawe promocje, taniej kupimy podstawowe produkty spożywcze, niezbędne do przygotowania smacznych posiłków. Niektóre artykuły, pod pewnymi warunkami, dostaniemy za darmo, np. soki pomarańczowe lub kupimy za grosz, jak żółty ser Pilos. W promocji jest też świeży łosoś, warzywa czy owoce. Mamy też duże rabaty na słodkości i lody oraz Pepsi w niesamowicie niskiej cenie

Zawsze w sobotę Lidl zachęca do tanich zakupów. Tylko w tym dniu niektóre produkty kupimy dużo taniej. Sobota to też ostatni dzień promocji obowiązujących od czwartku. Warto z nich skorzystać i zrobić zakupy nie nadwyrężając zbytnio domowego budżetu. Pepsi XXL 2 x 2,5 litra kosztuje 9,99 zł. W przeliczeniu litr napoju jest cenie 2 zł.

Wielkie rabaty na mięsa i nabiał

Aż o połowę tańsza jest szynka wieprzowa XXL, kosztuje tylko 9,99 zł/kg. Polski kurczak – mięso z nogi XXL jest w cenie 7,99 zł. A jak kupimy dwa opakowania mięsa mielonego wieprzowo – wołowego premium 400 g, za jedno zapłacimy 6,99 zł. Z aplikacją Lidl Plus świeży łosoś atlantycki ze skórą kosztuje 39,90 zł/kg. Aplikacja jest też konieczna, żeby o 35 proc. mniej zapłacić za wyroby Pikok Piratki. W tej promocji parówki z indyka są w cenie 3,11 zł, a szynka z fileta z indyka – 1,94 zł.

 Zobacz też: WIELKA promocja w Lidlu. Ręczniki bawełniane już za 7 zł!

Opłaca się też kupić dwa opakowania wybranych serów żółtych w plastrach Pilos, trzecie kosztuje tylko 1 grosz. Za twarożek o smaku waniliowym Amelia zapłacimy 1 zł, jak kupimy 4 sztuki, a za duży jogurt owocowy Pilos 400g – 1,50 zł, pod warunkiem zakupu dwóch opakowań.

Tanie owoce, warzywa i słodycze

Połowę mniej kosztuje opakowanie 250 g borówki amerykańskiej, promocyjna cena to 6,99 zł. Za maliny 125 g zapłacimy 3,99 zł. Pomidory rzymskie mamy w cenie 3,59 zł/500 g. Bakłażan i cukinia mają taką samą cenę – 4,99 zł/kg. Duże lody Familijne marki Grycan (1,1 l) w promocji kosztują 10,99 zł, a mleczko waniliowe lub śmietankowe w czekoladzie – 5,99 zł, trzeba kupić 2 opakowania.

Soki, pasty i zupy za darmo

Jak kupimy 3 butelki soku pomarańczowego 100 proc. Solevita, 3 kolejne mamy gratis. Za darmo dostaniemy wegańskie pasty warzywne 130 g, smaki świata i zupy świata Chef Select 450 g np. tajska czy wietnamska. Wystarczy kupić dwa opakowania, a trzecie jest gratis.

Gigantyczne podwyżki cen drobiu. Zabraknie kurczaków?

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze