BIEDRONKA

i

Autor: archiwum

Loteria Biedronki. Gdzie sprawdzić wyniki? Z jakiego numeru dzwonią?

2022-02-21 12:19

W Wielkiej Loterii Biedronki można wygrać 500 tysięcy złotych na zakup domu lub mieszkania. Loteria Biedronki wystartowała w poniedziałek, 7 lutego. Od tego dnia można robić zakupy, za które dostaniemy los. Loteria trwa do 16 kwietnia. Kolejne losowanie w ramach loterii Biedronki odbędzie już 22 lutego. Będą mogły wziąć w nim udział losy zarejestrowane od 14 do 20 lutego.

W Wielkiej Loterii Biedronki może wziąć udział każdy pełnoletni klient, który posiada kartę Moja Biedronka i spełni określone wymagania. Za każde wydane 99 zł w sklepie sieci można otrzymać jeden los. Aby wziąć udział w Wielkiej Loterii Biedronki, trzeba przed zakończeniem transakcji i wyborem formy płatności potwierdzić kasjerowi lub w systemie kas samoobsługowych chęć udziału w losowaniu. Co tydzień, we wtorek, będzie odbywało się losowanie, w którym wyłonionych zostanie pięciu zwycięzców. Wyjątkiem jest ostatnie losowanie, które odbędzie się w środę.

W loterii Biedronki w sumie do wygrania jest 50 nagród pieniężnych w kwocie 500 tysięcy złotych. Wygraną kwotę szczęśliwcy będą mogli przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Biedronka pokryje też koszty podatku od wygranej. W rezultacie pula nagród osiągnie prawie 28 milionów złotych.

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł

Jak sprawdzić czy wygraliśmy?

Ze szczęśliwcami Biedronka skontaktuje się telefonicznie. Wyniki można także sprawdzić w internecie. Wystarczy wejść na stronę główną Loteria Biedronka i sprawdzić numery losów oraz część numeru telefonu. Na tej samej stronie znajduje się też regulamin oraz odpowiedzi na często zadawane pytania.

W celu wydania nagrody Biedronka w ciągu trzech dni roboczych po danym losowaniu dzwoni do zwycięzcy na telefon podany przy rejestrowaniu karty Moja Biedronka. Trzeba być zatem pod telefonem i odbierać nieznane numery. Jeśli pierwsza próba kontaktu się nie powiedzie, Biedronka kolejnego dnia wykona jeszcze dwie próby połączenia między godz. 9 a 21. Jeśli i te próby kontaktu się nie powiodą, nagroda przepadnie, a sieć zadzwoni do kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Sonda
Robisz zakupy w sklepie internetowym Lidla?
Najnowsze