Loteria szczepionkowa

i

Autor: materiały prasowe

Loteria szczepionkowa. W środę losowanie nagród dla zaszczepionych

2021-09-08 9:14

W środę 8 września odbędzie się kolejne losowanie loterii szczepionkowej. Ci, którzy się zarejestrowali mają szansę na wygranie 50 tys. zł (pięć nagród) lub jednej z 60 hulajnóg elektrycznych marki Segway. Aby wziąć udział w losowaniu należy być zaszczepionym i zarejestrować się. Jest niewiele czasu. Do końca loterii pozostały tylko cztery losowania. Warto pamiętać o tym, że w losowaniu wezmą udział tylko ci, którzy zarejestrują się do końca tygodnia poprzedzającego losowanie.

Loteria antyszczepionkowa. Najbliższe losowanie w środę 8 września

W loterii szczepionkowej nagrody są podzielona na cztery kategorie: natychmiastowe, tygodniowe, miesięczne i finałowe. W pierwszej nagrodę dostaje co pięćsetna osoba, która się zarejestruje (200 zł, 39 tys. nagród) i co dwutysięczną (500 zł, 13 tys. nagród). Natomiast najbliższe losowanie tygodniowe, w którym można wygrać 50 tys. zł (60 nagród) lub hulajnogę elektryczną Segway (720 nagród) odbędzie się w środę 8 września. Kolejne wypadną 15 i 22 września.

ZOBACZ: Loteria szczepionkowa: Kto wygrał 50 tys. zł? Wyniki losowania

Skradzione szczepionki w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie

Z kolei 8 września i 6 października będą mieć miejsce dwa ostatnie losowania miesięczne. Można w nich wygrać sześć razy po 100 tys. zł i sześć aut marki Toyota Corolli. Z kolei 6 października jednocześnie odbędą się losowania tygodniowe, miesięczne i ostateczne finałowe. Nagrody w finałowym są spektakularne: to dwa razy milion złotych i dwie Toyoty C-HR.

Loteria szczepionkowa. Niezarejestrowani nie biorą udziału

W loterii szczepionkowej udział wezmą tylko chętni i w pełni zaszczepieni. Samo przyjęcie preparatu nie starczy, trzeba jeszcze się zarejestrować. Nie ma znaczenia jakiej firmy preparat przyjęliśmy. Co jednak istotne, jeśli przyjmowaliśmy szczepionki firm Pfizer, Moderna, czy AstraZeneca musimy być po dwóch dawkach, aby wziąć udział, inaczej niż w przypadku jednodawkowego Johnson&Johnson.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii szczepionkowej?

Do loterii szczepionkowej można zapisać się za pośrednictwem strony pacjent.gov.pl. Następnie należy kliknąć "Zaloguj się na IKP", przejść do pola "e-rejestracja", a później "zaloguj się". Pozostaje potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem e-dowodu osobistego, profilu zaufanego lub usługi moje ID. Gdy to zrobimy, musimy znaleźć przycisk "weź udział w loterii", a następnie wypełnić formularz. Alternatywną metodą rejestracji jest zadzwonienie na szczepionkową infolinię pod numerem 989.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze