Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Majówka last minute. GIGA promocje w Lidlu. Wielkie rabaty na mięso i kiełbasy na grilla, pstrąg za 2 zł, mozzarella, awokado i napoje za darmo! [GALERIA]

2021-04-30 4:49

To już ostatni dzień na zakupy przed majówką. W długo oczekiwany majowy weekend sklepy są zamknięte. Wszystko co jest nam potrzebne kupimy w Lidlu. W ostatniej promocji przed majówką w sklepach sieci mamy bardzo tanie mięsa, kiełbasy czy ryby na grilla. W promocji są też warzywa idealne na ruszt, napoje i owoce i różne dodatki. Niektóre z produktów taniej kupimy z aplikacją Lidl Plus. A jeśli wydamy na zakupy min. 99 zł, za darmo dostaniemy brykiet drzewny 2,5 kg do grilla

Tylko dziś, w piątek 30 kwietnia mamy okazję zrobić zakupy na majówkę w Lidlu. Od 1.05. do 3.05. włącznie sklepy sieci są nieczynne. W piątek, 30 kwietnia Lidl jest otwarty w godzinach 6.00-22.00 lub 23.00, w zależności od lokalizacji sklepu. Warto się pośpieszyć i skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Tanie mięsa, kiełbasy i ryby na grilla

Karkówka w marynacie to podstawowy produkt na grilla. Teraz w Lidlu jest ponad połowę tańsza - kosztuje 9,99 zł/kg. Do wyboru mamy różne marynaty: z wędzoną papryką, z czarnym czosnkiem, klasyczną lub czosnkowo – majerankową. W promocji jest kiełbasa śląska codzienna w doskonałej cenie 7,90 zł/kg. Możemy też kupić kręciołki z boczku w marynacie z papryką wędzona za 6,99 zł/500 g czy skrzydełka z kurczaka w cenie 6,39 zł/kg.

Zobacz też: SUPER promocja w Hebe. Środki na kleszcze, komary i meszki kupisz za grosz! Wystarczy spełnić jeden warunek

Bardzo atrakcyjną cenę ma filet z piersi kurczaka XXL - 9,99 zł, żeby za tyle kupić trzeba skorzystać z aplikacji Lidl Plus. Warto też skusić na promocję pstrąga tęczowego patroszonego – tylko 1,99 zł/100 g. Ta ryba doskonale smakuje z grilla.

Mozzarella za darmo, jogurty za 70 groszy

Jak kupimy dwa opakowania mozzarelli Lovillio 125 g, trzecie dostaniemy za darmo. Opłaca się też kupić jogurty owocowe Farmer – brzoskwiniowe i truskawkowe. Za 10 sztuk jogurtów 150 g zapłacimy tylko 6,90 zł. Opłaca się też kupić po 2 słoiki ogórków konserwowych i ostrych papryczek, wtedy za jedno opakowanie zapłacimy odpowiednio 2,99 zł i 4,79 zł.

Wielkie rabaty na owoce i warzywa

Jak zawsze w Lidlu znajdziemy tanie owoce i warzywa. Przepyszne awokado dostaniemy za darmo, jak kupimy 2 sztuki, trzecie jest gratis. Winogrona bezpestkowe, mix kosztują 5,99 zł/500 g, cena z aplikacją Lidl Plus. W promocji są też pieczarki na grilla – 3,99 zł/400 g, cukinia – 3,99 zł/kg, pomidorki truskawkowe – 5,99 zł/500 g i kukurydza gotowana – 2 sztuki w cenie 3,99 zł. W ofercie Lidla pojawiły się też świeże polskie truskawki – 6,99 zł za 250 g.

Pepsi za 2,5 zł, piwa gratis

Na majówkę konieczne są napoje. Dużą Coca -Colę 2 l ( w 4-paku) kupimy za 4,99 zł, czy litr napoju to koszt 2,50 zł. Jeszcze tańsza jest Pepsi. Jak kupimy dwie wielkie butelki 2,5 l, to za litr napoju zapłacimy tylko 2 zł. Jeszcze większa promocja jest na wszystkie piwa w butelce. 8 sztuk złocistego napoju kupimy w cenie 4! W promocji są też soki pomarańczowe Solevita-  jak kupimy 8 opakowań, cztery dostaniemy za darmo. Możemy też skorzystać z promocji na przekąski – Chipsy Tortilla w cenie 1,79 zł, jeśli kupimy dwa opakowania. Przy kupnie 3 tabliczek mlecznej czekolady Fin Carre, za jedną zapłacimy 2,09 zł.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze