Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Mega okazje w weekend w Biedronce. Promocje na mięso, owoce i sery. Chipsy, lody, zupy i soki za darmo! [GALERIA]

2021-06-18 4:48

Przed nami upalny weekend i kolejne mecze polskiej reprezentacji na EURO 2020. Potrzebne produkty warto kupić w Biedronce. W sklepach sieci znajdziemy dobre promocje na mięsa na grilla, tanie owoce, warzywa, sery i przekąski na wspólne kibicowanie. Kupimy tanio słodkości i kawę, a soki, lody czy chipsy dostaniemy za darmo. Przez weekend mamy też okazję otrzymać vouchery na kolejne zakupy. Warto się pośpieszyć z zakupami - w najbliższą niedzielę sklepy są zamknięte

Weekendowe zakupy możemy w dobrych promocjach zrobić w sklepach Biedronki. A dodatkową zachętą jest możliwość zyskania pieniędzy. W czerwcu w każdy weekend od godz.15 w piątek do godz. 15 w sobotę jak zrobimy zakupy, z kartą Moja Biedronka, za min. 99 zł dostaniemy voucher o łącznej wartości 25 zł do wykorzystania w następnym tygodniu, po 5 zł w każdy kolejny dzień, od poniedziałku do piątku.

Mięsa na grilla

Już doprawioną karkówkę grillową kupimy za połowę ceny – 11,45 zł/kg. Świeża łopatka wieprzowa bez kości, z kartą Moja Biedronka kosztuje w promocji 8,49 zł/kg. Tańsze są mięsa mielone: wołowe w cenie 5,99 zł/400 g i chude z szynki wieprzowej w tej samej cenie, ale za opakowanie 500 g. O złotówkę droższe są polędwiczki z kurczaka – 6,99 zł/400 g. Możemy za darmo dostać pyszną zupę, jak kupimy dwa dowolne opakowania, trzecie jest gratis.

Tani nabiał i owoce

Posiadacze karty Moja Biedronka za 4,99 zł kupią opakowanie 350 g sera Liliput. Tyle zapłacą przy zakupie dwóch opakowań. W promocji jest masło ekstra osełka Mlekovita – 9,99 zł/500 g. Jajko z chowu ściółkowego wielozbożowe jest w cenie 40 groszy. Mleko Wypasione UHT 3,2 proc kosztuje 1,99 zł/l jeśli kupimy 6 sztuk.

W dobrej promocji są też owoce i warzywa. Kg brzoskwiń jest teraz w cenie 4,99 zł, za 500 g borówki amerykańskiej zapłacimy 11,99 zł, a za arbuza mini – 2,99/kg. O połowę tańszy jest kalafior – 3,99 zł za sztukę i rzodkiewki – 0,99 zł za pęczek. Drugie takie samo opakowanie kawy Cafe d’Or z kartą kupimy 60 proc. taniej.

Nektar, chipsy i lody w prezencie

Biedronka przedłużyła świetną promocję na wszystkie chipsy Lay’s. Z kartą Moja Biedronka, przy zakupie dwóch dowolnych opakowań trzecie mamy gratis. Również z kartą możemy dostać gratis nektar pomarańczowy Riviva, 1,5 l. Kupimy 3 butelki i 3 kolejne mamy za darmo. Drugie opakowanie lodowych wielopaków Marletto, 900 ml kupimy 60 proc. taniej. A lody Big Milk dostaniemy za darmo. Trzeba tylko kupić 4, a 4 kolejne mamy w prezencie. Opłaca się też kupić 3 duże czekolady Milka. Z kartą Moja Biedronka jedna tabliczka ma cenę 6,99 zł. Smaki mieszamy dowolnie. Za wedlowskie Ptasie Mleczko zapłacimy tylko 9,99 zł.

E-Polska. Debata: Pandemia przyspiesza rewolucję medyczną
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Czy w Polskich sklepach są prawdziwe promocje?

i

Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze