Netto – super promocje. Rabaty na wędliny, nabiał i lody. Masło za 3 zł, jabłka za 2 zł, piwo za grosz! [GALERIA]

2021-06-16 4:42
 W Krakowie sieć Netto uruchomi trzy sklepy. Są już terminy otwarcia
Autor: geograph.org.uk Trzy sklepy TESCO w Krakowie zmieniają szyld na Netto.

Netto to jeden z największych dyskontów w naszym kraju. Sieć działa w Polsce już ponad 25 lat, ma blisko 400 placówek, a po przejęciu znikającego z Polski Tesco, będzie ich znacznie więcej. Zakupy możemy robić w nich w większości w godzinach 6-23. Podobnie jak w innych wielkich sklepach co tydzień możemy skorzystać z atrakcyjnych promocji na różnego rodzaju produkty spożywcze. W tym tygodniu taniej kupimy masło, mleko, wędliny owoce czy napoje

Masło za 3 zł

Bardzo dobra promocja na polskie masło ekstra Łaciate -  kosztuje teraz tylko 3,33 zł za kostkę. Tyle zapłacimy, pod warunkiem, że kupimy 3 opakowania. W promocji mamy też mleko Łaciate UHT 3,2 proc. w cenie 2,19 zł. Taka cena obowiązuje przy zakupie 4 opakowań. Tańszy jest serek Caprese w plastrach, różne rodzaje – 2,49 zł/150 g, ser typu feta Favita – 3,29 zł/270 g i mini mozzarella 2,99 zł. Warto też kupić jogurt naturalny Zott w cenie 0,99 zł. Atrakcyjną cenę ma też ser żółty Gouda. Opakowanie 2x 250 g kosztuje 7,99 zł.

Zobacz też: Tak drogich warzyw nie było od lat! Powraca koszmar pietruszkowy z 2019 roku

W promocji jest olej rzepakowy Kujawski – 6,79 zł/l, kiełbasa żywiecka Kraus – 9,99 zł i kultowe konserwy tej samej marki: turystyczna, tyrolska, luncheon meat za 4,49 zł. Tuńczyka w kawałkach w puszce kupimy za 3,99 zł, a tylko dziś w środę 16. czerwca za łososia pacyficznego zapłacimy 3,89 zł/100 g. I hit – łopatka wieprzowa za połowę ceny czyli 8,49 zł/kg.

Tanie jabłka i arbuzy

Jabłka polskie w promocji Netto kupimy za 1,95 zł. Od czwartku za arbuza i wczesne ziemniaki zapłacimy tylko 1,99 zł/kg. W Netto mamy też tydzień azjatycki. Wybór produktów wschodniej jest duży. W promocji mamy m.in. sajgonki – wołowo- wieprzowe i warzywne za 4,99 zł za opakowanie. Za chiński makaron zapłacimy 2,50 zł, jeśli kupimy dwa opakowania, a za mleczko kokosowe Tao – Tao – 3,99 zł (cena przy zakupie dwóch sztuk).

Piwo za grosz

Lody i zimne napoje to artykuły , które najczęściej kupujemy w upalne dni. W promocji Netto mamy pyszne Lody jak Dawniej marki Koral, różne smaki, 900 ml, w cenie 9,99 zł. Lody Kolorowe Lato tej samej marki kupimy o złotówkę taniej. W dobrej cenie są napoje gazowane: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda i 7UP. Za dwulitrową butelkę zapłacimy 5,59 zł, Możemy też zaoszczędzić na kawie. Rozpuszczalna Nescafe Classic kosztuje 14,99 zł/200 g. Usatysfakcjonowani będą miłośnicy złocistego napoju. Jeśli kupią 3 butelki piwa Namysłów Pils to za kolejną zapłacą tylko jeden grosz.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Dekada rozwoju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE