LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Mega promocja w Lidlu. Doskonałe pieluszki premium kupisz już za 27 groszy!

2021-07-12 14:39

Tylko do środy 14.07. rodzice maluszków mają okazję zaoszczędzić sporo pieniędzy na podstawowym artykule dla swoich pociech. Mogą bowiem kupić aż o 30 proc. taniej wszystkie pieluszki i pantsy premium marki Lupilu. Te doskonałej jakości produkty, opatrzone pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, kosztują już od 27 groszy z sztukę

W trosce o wygodę najmłodszych i zadowolenie rodziców, sieć Lidl Polska przygotowała wyjątkową promocję  w ramach marki Lupilu. Promocja potrwa do środy 14.07 lub wyczerpania zapasów i dotyczy pieluszek i pantsów  premium.

Wszystkie opakowania kupimy o 30 proc. taniej

Dzięki technologii flash dry pieluszki zapewniają natychmiastową suchość. Są superchłonne i miękkie jak bawełna. Maluszek prześpi spokojnie 12 godzin. Co najważniejsze, pieluszki posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Nie zawierają alergenów, perfum , chloru i lateksu, Skóra niemowlaka może swobodnie oddychać dzięki przewiewnym kanalikom.

Biedronka czynna we wszystkie niedziele. Sprytny sposób na obejście zakazu. Pierwsza już tak działa

Promocja obejmuje wszystkie rozmiary. Pieluszki newborn kosztują teraz 6,99 zł/26 sztuk, mini – 11,19/44 sztuki, midi, maxi lub junior-18,99 zł/ 54,46,39 sztuk. Możemy też kupić pieluszki XL w cenie 18,89 za 38 sztuk. Cena jednej pieluszki w promocji nie przekracza 50 gr, najtańsza kosztuje tylko 27 groszy.

Pieluszki i pantsy 30 proc. taniej

i

Autor: materiały prasowe Pieluszki i pantsy 30 proc. taniej

Do środy w Lidlu możemy w promocji kupić nie tylko pieluszki, ale też wygodne w użyciu pantsy premium marki Lupilu. Łatwe zakładanie bez zapinania, zapewniają 12- godzinną suchość, są miekki i delikatne, przyjazne dla skóry dziecka. Do wyboru mamy pantsy maxi, junior lub XL, w cenie 11,49 zł za opakowanie. Maxi zawiera 22 sztuki, junior -20, a XL – 18 sztuk.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Subwencja finansowa
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze