Biedronka

i

Autor: ☮ flickr.com Biedronka

MEGA promocje w Biedronce. Tania cola i kurczak za 6 zł

2021-07-26 2:17

Dyskonty Biedronka ruszają z kolejnymi promocjami. Dostępna jest już gazetka z cenami obowiązującymi od poniedziałku, 26 lipca 2021 r. Kolejny tydzień promocji w Biedronce, to okazja na zrobienie nieprawdopodobnie tanich zakupów i oszczędzenie sporej gotówki. W tym tygodniu Biedronka pozwoli nam oszczędzić na Coca-Coli, mięsie, i warzywach. Skrzydełka kurczaka będą kosztować ok. 6 zł. Kilogram marchewki kupimy za niecałe 4 zł. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano ofertę na różne zestawy sushi, które kupimy nawet za mniej niż 10 zł. Co jeszcze Biedronka ma do zaoferowania swoim klientom? Dowiesz się czytając tekst i przeglądając galerię zdjęć.

Biedronka przyzwyczaiła już klientów do megapromocji. Nowy tydzień, rozpoczynający się w poniedziałek 26 lipca 2021 r., to kolejna gazetka Biedronki, wypełniona megapromocjami, na kolejne dni. Dyskonty Biedronka ruszają z kolejnymi promocjami. Dostępna jest już gazetka z cenami obowiązującymi od poniedziałku, 26 lipca 2021 r. Kolejny tydzień promocji w Biedronce, to okazja na zrobienie nieprawdopodobnie tanich zakupów i oszczędzenie sporej gotówki. Niektóre z promocyjnych cen obowiązują tylko tych z kartą Moja Biedronka, inne dotyczą wszystkich, którzy zechcą zrobić zakupu w Biedronce.

SPRAWDŹ: Koniec zakazu handlu w niedzielę. Po otwarciu Biedronki, inne sklepy protestują

Nową gazetkę Biedronki otwierają prawdziwe hity. Miłośnicy parówek mogą szykować się na robienie zapasów! Przy zakupie dwóch paczek Berlinek za 3,49 zł drugą dostaniemy za 72 proc. taniej. Jeśli nie macie apetytu na hot-dogi, albo wolicie nieprzetworzone mięso, możecie kupić łopatkę wieprzową bez kości, którą przeceniono o 46 proc. Zamiast standardowej ceny 14,99 zł, teraz zapłacicie tylko 7,99 zł. Oszczędzić można także na maśle, które od jakiegoś czasu uchodzi niemal za produkt luksusowy. Kostka masła ekstra od Mlekovity kosztuje 3,49 zł, a drugą dostaniemy 82 proc. taniej.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Czy często robisz zakupy w Biedronce?

Jeśli uważacie, że te ceny to sen, lepiej zaopatrzcie się w kawę! Również w tym segmencie Biedronka obcięła ceny. Kawa Dallmayr kosztuje o 44 proc. mniej, a więc dokładnie 14,99 zł. A można jeszcze taniej! Caf d'Or kupimy za niecałe 10 zł, a drugi słoik otrzymamy za 44 proc. ceny!

Na deser możecie kupić czekoladę Milka, ale musicie przygotować się na naprawdę duże zakupy, ponieważ potrójne opakowanie kosztuje 6,99 zł, czyli 41 proc. mniej niż poza zestawem.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze