Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Promocje w Kauflandzie. Masło za 3 zł, arbuz za grosze, tanie ryby

2021-07-21 2:03

Promocje w Kauflandzie ucieszą klientów sieci. Rewelacyjne zniżki, upusty i rabaty dotyczą popularnych artykułów spożywczych. Kaufland zaskakuje atrakcyjnymi promocjami, które wejdą w życie od w czwartek 22.07. To wtedy warto wybrać się do sklepu Kaufland, by w mega cenie kupić niektóre sezonowe warzywa i owoce. Jakie jeszcze promocje w Kauflandzie zasługują na uwagę? Masło w za 3,49 zł, litrowa Pepsi, pakowana po 2 sztuki za jedyne 4,99 zł za dwupak oraz tanie ryby. Skorzystaj z promocji w Kauflandzie od 22.07 i zrób zakupy spożywcze w naprawdę okazyjnych cenach.

Promocje w Kauflandzie to idealna okazja dla oszczędnych, którzy nie lubią przepłacać za zakupy spożywcze. Od czwartku 22.07 Kaufland rozpieszcza klientów atrakcyjnymi cenami, obniżkami i upustami. Co warto kupić w Kauflandzie? Na pewno sezonowe warzywa. W promocyjnej cenie Kaufland oferuje arbuza luzem w niewiarygodnej cenie 1,49 zł za kilogram. Niewiele droższe są jabłka. Za kilogram pysznych jabłek zapłacimy w sieci Kaufland tylko 1,79 zł. Okazyjnie i z dużym rabatem kupimy w Kauflandzie masło od Mlekovity. Za kostkę masła polskiego extra 82 proc. tłuszczu firmy Mlekovita (200 g.) zapłacimy zaledwie 3, 49 zł. Megapromocja na masło w Kauflandzie obowiązywać będzie od czwartku 22.07 do soboty 24.07. Uwaga! Każdy klient może kupić do 10 kostek masła podczas jednorazowych zakupów. To nie koniec promocji w Kauflandzie. Co do tego, że cena słodkich napojów gazowanych, wraz z wejściem w życie podatku cukrowego, gwałtownie wzrosła, nie trzeba nikogo przekonywać. Od najbliższego czwartku znajdziemy na półkach sklepów Kaufland Pepsi z gigantycznym rabatem. Litrowa Pepsi w opakowaniach po dwie sztuki kosztować będzie tylko 4,99 zł. Warto skorzystać z promocji i sporo zaoszczędzić.

WAŻNE! Tanie czereśnie w Biedronce. Nie uwierzysz, ile zapłacisz za kilogram

Promocje Kauflanda obejmują także ryby i mięso. Swoją ceną zaskakuje karkówka wieprzowa, za której kilogram w czwartek 22.07 w Kauflandzie zapłacimy tylko 8,99 zł. Tanio kupimy również Kiełbasę Krakowską od OLEWNIKA. 100 gram tej wędliny kosztować nas będzie zaledwie 1,99 zł.

Czytaj też: GIGANTYCZNE ZAROBKI pracowników Lidla

Wielbiciele ryb też będą mieli powody do radości. Promocje w Kauflandzie dotyczą wielu gatunków ryb: 100 g, płata ze skórą śledzie kosztuje 1,69 zł, tyle samo fileta z mintaja – 2,69 zł, dorsza atlantyckiego – 3,99 zł, a halibuta 5,99 zł. Nic tylko skorzystać z promocji sieci Kaufland i przestać przepłacać za zakupy.

Beszamel: Mięso z indyka: właściwości i zastosowanie kulinarne mięsa indyczego
Sonda
Czy będziesz robić zakupy w sklepach Kaufland w niedziele?
Najnowsze