zakupy/handel/sklep

i

Autor: Materiały prasowe zakupy/handel/sklep

Zakupy w niedzielę

Niedziela 09.10. Czy w niedzielę sklepy będą otwarte?

2022-10-08 8:03

Niedziele handlowe 2022. W tym roku przed nami jeszcze raptem dwie niedziele handlowe. Czy w niedzielę 9 października 2022 czynne będą takie sklepy jak Lidl. Biedronka, Kaufland, Rossmann i wszystkie sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych? Czy niedziela 9 października 2022 roku jest niedzielą, w którą to nie obowiązuje zakaz handlu? Zobacz, gdzie zrobisz zakupy w najbliższą niedzielę.

Niedziele handlowe 2022

W 2022 roku ustawowo mamy w Polsce tylko 7 niedziel handlowych i większość z nich już za nami. Zgodnie z kalendarzem w tym roku jeszcze tylko dwie niedziele będą objęte zniesieniem zakazu handlu. Czy niedziela [9.10.2022] będzie niedzielą handlową? Czy w tę niedzielę zrobimy zakupy w takich sklepach jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Netto, Carrefour? Czy 9 października 2022 roku czynne są galerie handlowe i wszystkie zlokalizowane w nich sklepy, kina, kręgielnie? Niestety, według harmonogramu niedziel handlowych na niedzielne zakupy przyjdzie nam jeszcze bardzo długo czekać.

W niedzielę 9 października zamknięte będą takie sklepy jak Lidl, Biedronka czy Dino. Następna niedziela handlowa przypada dopiero w grudniu. A przed nami w 2022 roku jeszcze raptem dwie niedziele handlowe i obydwie przypadną w grudniu, w okresie przedświątecznym. Także do niedzieli handlowej w 2022 roku przyjdzie nam jeszcze długo czekać.

Warto też przypomnieć, że dodatkowo zakupów nie będzie można zrobić w niektóre święta. W 2022 święta bez handlu to jeszcze: 1 listopada (wtorek) – Wszystkich Świętych i 11 listopada (piątek) – Narodowe Święto Niepodległości.

Sonda
Czy robisz zakupy w Biedronce?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 06.10.22
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze