Lidl sklep

i

Autor: Shutterstock Lidl sklep

Niezwykła oferta w Lidlu. Bez tego mało kto wyobraża sobie polską kuchnię

2020-09-28 12:29

Już 28 września obchodzimy Dzień Jabłka. Ten owoc stanowi poniekąd symbol polskiej kuchni, dodajemy go zarówno do słodkich wypieków jak i sałatek czy nawet jako dodatek do mięs. Z tej okazji Lidl przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę. We wszystkich sklepach siec pojawią się jabłka Szampion prosto od polskich sadowników, sprzedawane bezpośrednio z 300-kilogramowych skrzyń sadowniczych.

Już od poniedziałku, 28 września, z okazji Dnia Jabłka, na Ryneczku Lidla pojawi się 300-kilogramowa skrzynia pełna soczystych i aromatycznych jabłek Szampion zerwanych prosto z drzew, ze świeżych zbiorów polskich sadowników w cenie 1,79 zł/kg. Co ciekawe, owoce dostarczane są do sklepów bez uprzedniego sortowania, przez co mogą pojawić się w nich fragmenty gałęzi, a sam towar może być z niepełnym wybarwieniem lub o nieregularnym kształcie. Taka forma sprzedaży jabłek sprawia, że możemy otrzymać najświeższe owoce w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki temu, że towar nie jest wcześniej sortowany – każdy, nawet nieperfekcyjnie wyglądający owoc, będzie dostępny dla wszystkich klientów Lidla, a to doskonały sposób na walkę z marnowaniem żywności!

Zobacz także: Biedronka: Szalona promocja na dynię i kaczkę. Tak tanio dawno nie było

Jabłka to bez wątpienia jeden z ulubionych owoców Polaków. Szczególnie chętnie sięgamy po dobrze nam znaną i niezwykle smaczną odmianę Szampion, którą znajdziemy obecnie na Ryneczku Lidla – prosto z sadowniczej skrzyni! Odmiana ta charakteryzuje się aromatycznymi i soczystymi owocami o słodko-kwaśnym, gruszkowym posmaku – idealne do bezpośredniego spożycia, jak i na domowe przetwory, w tym pyszne i zdrowe soki.

Czytaj również: Jak dostać od Play niewykorzystane pieniądze w telefonie na kartę

Wyjątkowe oświadczyny strażaka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze