Ile kosztują książki Olgi Tokarczuk? Literacka Nagroda Nobla dla Polki

2019-10-10 14:01 KaJa
Olga Tokarczuk
Autor: AP Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk otrzymała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Za tym ogromnym wyróżnieniem i uznaniem stoi nie tylko spora gratyfikacja, ale przede wszystkim większa sława. Po ogłoszeniu nagrody dla polskiej pisarki zapewne wiele osób sprawdza internetowe księgarnie, aby zakupić jej najpopularniejsze działa. Zobacz, ile kosztują książki Olgi Tokarczuk.

Powieść "Prowadź swój pług przez kości umarłych" to jedno z bardziej znanych dzieł Olgi Tokarczuk. Stało się one także inspiracja do filmu „Pokot”, który został pierwszy raz wyświetlony podczas 67 MFF w Berlinie. Za reżyserię odpowiada Agnieszka Holland i Kasia Adamik. Obecnie "Prowadź swój pług przez kości umarłych"w najpopularniejszych księgarniach internetowych kosztuje około 20 złotych – 20,87 złotych w księgarni Gandalf, 22,41 złotych w Księgarni PWN czy 24,99 złotych w księgarni Merlin.

Zobacz także: Literacka Nagroda Nobla - jaka jest wartość nagrody?

Innym bardzo znanym dziełem Olgi Tokarczuk, są „Bieguni”. Tokarczuk wydała ją w roku 2007, a rok później została nagrodzona i otrzymała za nią nagrodę Nike. „Bieguni” to filozofia podróżowania. Za powieść trzeba zapłacić około 30 złotych (29,85 złotych w księgarni Gandalf, 27,99 złotych w księgarni Merlin).

Sprawdź również: Minister zdrowia ujawnił, ile zarabia jego żona. Dziennikarz go wyśmiał

Inne dostępne książki pisarki to między innymi „Prawiek i inne czasy” (26,79 złotych w księgarni Merlin, 28,99 złotych w Empiku), „Dom dzienny, dom nocny (27,99 złotych w księgarni Merlin, 35,49 złotych w Empiku) czy „Podróż księgi ludzi” (26,79 złotych w księgarni Merlin, 33,99 złotych w Empiku).

Przyznanie Oldze Tokarczuk Literackiej Nagrody Nobla w rozmowie z Radiem Eska skomentował Michał Rusinek- pisarz i były sekretarz Wisławy Szymborskiej
Najnowsze