Promocje w Biedronce

Nowa promocja na weekend. Biedronka szaleje z gratisami!

2024-04-13 6:02

Biedronka zaskoczyła swoich klientów i mocno podkręciła tempo. W kwietniu promocje są nie dwa, a już trzy razy w tygodniu. Nowe foldery promocyjne znajdziemy w każdym sklepie, na stronie www lub w aplikacji w poniedziałki, środy i piątki. A w najnowszej promocji hitów nie brakuje!

Biedronka zwiększa częstotliwość promocji

Biedronka, która codziennie proponuje swoim klientom atrakcyjne promocje, w kwietniu zwiększa liczbę folderów promocyjnych. Do tej pory nowe promocje były prezentowane w poniedziałki i czwartki. W kwietniu superpromocje będą się zmieniały aż trzy razy w tygodniu, a weekend w Biedronce będzie się rozpoczynał już w piątek za sprawą nowej gazetki z weekendowymi okazjami cenowymi.

- Oferujemy naszym klientom dziennie ponad 900 promocji. Ponieważ nasza oferta promocyjna jest niezwykle dynamiczna, postanowiliśmy zwiększyć w kwietniu częstotliwość wydawania gazetek. Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się jeszcze częściej różnorodną ofertą i korzystali z codziennie niskich cen oraz wielu okazji do oszczędzania. - Dorota Wrotek-Gut, Dyrektorka Marketingu w sieci Biedronka

Promocje na weekend [13.04.2024]

Na posiadaczy aplikacji lub karty Moja Biedronka czekają akcje typu „Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz”. W takiej będzie można nabyć m.in. mleko UHT 3,2 proc, 1l za 1,79 za sztukę - przy zakupie 6 kartonów czy cukier 1 kg z firm Diamant, Polski Cukier lub Królewski przy zakupie 5 opakowań w cenie 3,29 zł za opakowanie. W promocji 1+1 gratis będzie można też kupić olej Wyborny 1l, w promocji 1+1 gratis, którego poszczególne rodzaje – rzepakowy, słonecznikowy, czy z oliwą z oliwek, będzie można mieszać dowolnie, ale też świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w analogicznej promocji 1+1.

Biedronka zaprasza również na lodowe przyjemności, oferując wszystkie lody Marletto na patyku, rożki, tubki i w kubeczku 90 ml – 250 ml w promocji 3+1 gratis.

W atrakcyjnych cenach kupujący znajdą też owoce i warzywa - pęczek rzodkiewki w promocji 1+1 gratis za 1,57 zł za pęczek (przy zakupie 2), główkę młodej kapusty za 4,99 zł za sztukę czy winogrona jasne bezpestkowe  za 7,99 zł/kg.

Biedronka utrzymuje stałe ceny

Od kwietnia br. powróciła stawka VAT 5 proc. na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Ale klienci Biedronki płacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć podjęła decyzję o utrzymaniu w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Wyjątkiem jest tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego.

QUIZ PRL. Zakupy i handel w Polsce Ludowej

Pytanie 1 z 15
Aby w 1976 roku kupić cukier należało posiadać:
QUIZ PRL. Zakupy i handel w PRL
Tańczące z promocjami 11.04.2024

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze