materiały prasowe

i

Autor: materiały prasowe Half-Price - nowy sklep z odzieżą, kosmetykami i dodatkami do domu

Nowy sklep z odzieżą, kosmetykami i dodatkami do domu! Mega atrakcyjne ceny. Konkurencja dla Pepco?

2021-05-04 12:15

Rusza nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w mega atrakcyjnych cenach. HalfPrice będzie oferować odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Pierwsze 5 sklepów wystartuje już dziś! Czy sklepy będą konkurencją dla sieci Pepco? Zobacz, w jakich miastach zrobisz zakupy.

W HalfPrice klienci znajdą odzież, obuwie, zabawki, akcesoria i kosmetyki, a także szeroką ofertę dekoracji i dodatków do domu. Sieć należy do Grupy CCC. Pierwsze 5 sklepów wystartuje 4. maja we wrocławskim centrum handlowym Wroclavia, szczecińskiej Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym, gdzie były prowadzone testy nowego konceptu. Jeszcze w tym samym miesiącu będzie miało miejsce pięć kolejnych otwarć salonów w: Opolu, Zabrzu, Kielcach, Olsztynie i Bielsku-Białej. 

Rozwój to jeden z naszych priorytetów i dlatego cieszymy się, że zaczynamy nową przygodę. Na całym świecie koncept off-price staje się coraz bardziej popularny i mamy nadzieję, że w naszym wydaniu zachwyci polskich klientów, a być może wkrótce także konsumentów z innych krajów regionu. Przygotowaliśmy się dobrze na to ogromne przedsięwzięcie i jesteśmy przekonani, że spotka się ono z dużym zainteresowaniem – mówi Dariusz Miłek, Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy CCC. W tym roku w Polsce powstanie około 60 sklepów stacjonarnych nowej marki, a jesienią klienci HalfPrice będą mogli zrobić zakupy także przez Internet.

ZOBACZ: NOWE super promocje w Biedronce. Pieniądze na kolejne zakupy. Kurczak za 4 zł, lody za 1 zł, soki za DARMO! [GALERIA]

HalPrice

i

Autor: materiały prasowe sklep HalPrice

Szeroka oferta stacjonarnie i przez internet

Tworząc HalfPrice korzystaliśmy z potencjału oraz doświadczenia Grupy CCC. Zgodnie ze strategią GO.22 od dłuższego czasu optymalizujemy sieć stacjonarną CCC. Zmniejszamy liczbę sklepów pod tym szyldem, a także ich format do 500-800m2, a jednocześnie pracujemy nad tym, by stawały się one coraz bardziej cyfrowe. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z najmu. Tę przestrzeń handlową, wydzieloną w ramach restrukturyzacji CCC, przeznaczamy właśnie na HalfPrice. Pozwoli nam to zwiększyć przychód z metra kwadratowego, a klientom dostarczyć bogatą, interesującą ofertę – mówi Karol Semik, Dyrektor Ekspansji Grupy CCC. – Nasze plany są ambitne, ale jesteśmy przekonani, że uda się nam je zrealizować także dzięki atrakcyjnym lokalizacjom, które wybraliśmy wspólnie z partnerami po stronie centrów handlowych. Sklepy HalfPrice to interesujący nowoczesny koncept, który jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę galerii handlowych.

Kolekcja marek w HalfPrice będzie stale powiększana. – Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – dodaje Joanna Czyżewska, Dyrektor Sprzedaży HalfPrice. Otwarciu nowej sieci towarzyszy kampania reklamowa, stworzona przez fotografa Antona Gottloba oraz reżysera Daniela Jaroszka. Przed obiektywem stanęło wielu modeli i modelek, m.in Anna Jagodzińska.Jestem pewna, że „łowienie skarbów" stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów Grupy CCC – mówi Malwina Winter, Dyrektor Komercyjny HalfPrice.

SPRAWDŹ: Biedronka promocja. Ta tunika to absolutny HIT sezonu. Jest cudowna i kosztuje grosze!

buty HalPrice

i

Autor: materiały prasowe
dodatki do domu HalPrice

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Czy wybierzesz się na zakupy do nowego sklepu HalfPrice?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze