Rydzyk handluje GRAMI KOMPUTEROWYMI [ZDJĘCIA]

2019-07-30 10:02
Ksiądz Tadeusz Rydzyk
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Ksiądz Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk dla wielu Polaków to przede wszystkim zręczny biznesmen a nie duchowny. Nic dziwnego - imperium redemptorysty z Torunia stale się rozrasta i warte jest już dziesiątki milionów złotych, a wkrótce, przez geotermy jego wartość może jeszcze wzrosnąć. Jak się okazuje ojciec Rydzyk zajmuje się też… handlem. Jego fundacja prowadzi bowiem księgarnię, a w niej kupić można nie tylko modlitewniki czy różańce, ale też… gry komputerowe czy telefony komórkowe.

Ojciec Tadeusz Rydzyk bez wątpienia jest jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce. Jego poparcie może danej partii politycznej zapewnić zwycięstwo w wyborach. W zamian zaś rządzący chętniej przychylają się do dofinansowania kolejnych biznesów toruńskiego duchownego. Jednak nie tylko z dotacji żyje imperium Rydzyka i nie tylko z pieniędzy wysyłanych przez słuchaczy Radia Maryja.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Wyższe emerytury DLA KSIĘŻY! Zobacz, ile dostali od rządu [RAPORT]

Fundacja Lux Veritatis prowadzi bowiem sieć księgarni (w tym także w wersji online), w których klienci mogą kupić dosłownie wszystko. O ile dewocjonalia czy różne wydania Biblii raczej w takiej księgarni nie dziwią, o tyle już gry i programy komputerowe tak… i to wciąż nie wszystko! U Rydzyka kupić możemy też różne modele telefonów komórkowych, książki kucharskie czy klocki do składania. Trzeba przyznać, że Tadeusz Rydzyk wie jak robić biznes.

WSB
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze