Sławomir Świerzyński

i

Autor: Akpa Sławomir Świerzyński

Bayer Full i Kamil Bednarek nie dostaną ani grosza? Fundusz Wsparcia Kultury zweryfikowany

2020-11-25 14:16

Sławomir Świerzyński i jego Bayer Full oraz Kamil Bednarek jednak bez pieniędzy z rządu? Jak informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundusz Wsparcia Kultury został zweryfikowany. Sprawdzono, czy refundacje przydzielono podmiotom uprawnionym, prowadzącym działalności w obszarze kultury i produkcji artystycznej i czy kwoty były odpowiednie. Zobacz, jaką decyzję podjął resort.

Czy Sławomir Świerzyński z Bayer Full lub Kamil Bednarek dostaną ponownie pieniądze z rządu? Jak wyjaśnia resort kultury analizie poddano m.in. zgodność oświadczeń składanych przez beneficjentów z ich faktycznym profilem działalności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe emerytury od 1 grudnia 2020! ZUS zawiesza i wstrzymuje wypłaty rent i emerytur

- Potwierdzono, że refundacje przydzielono podmiotom uprawnionym, prowadzącym działalności w obszarze kultury i produkcji artystycznej - podaje resort kultury. - Dodatkowo, weryfikacja merytoryczna w niektórych przypadkach być może potwierdzi brak zasadności części przedstawionych przez wnioskodawcę kosztów. W takich sytuacjach kwoty dotacji mogą także ulec pomniejszeniu.

Oznacza to, że i lider zespołu Bayer Full, który nazywa się cesarzem Disco Polo, oraz Kamil Bednarek dostaną pieniądze z Funduszu Wsparcia Kultury. Różnić może się kwota. Przypomnijmy, że tylko sam zespół Sławomira Świerzyńskiego podatnicy mieli obdarować kwotą kwotą 550 tys. złotych.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Respiratory ROZRYWAJĄ płuca! Wadliwy sprzęt od rządu. Lekarze przerażeni. Mamy ODPOWIEDŹ!

Ministerstwo zaznacza, że pod uwagę wzięto "różnorodne argumenty, które padały podczas dyskusji wokół Funduszu Wsparcia Kultury" i na ich skutek generalnie kwoty przydzielonych refundacji zostały obniżone.

Sonda
Czy uważasz, że zarobki w Polsce powinny być jawne w przypadku wszystkich - zarówno pracujących jak i emerytów i rencistow?
Poruszające wspomnienia mamy Zenka Martyniuka! Urodził się w bardzo nietypowym miejscu

Zobacz! Wielka Gala rozdania Złotych Laurów! BĄDŹCIE TAM Z NAMI!

Więcej na gala.superbiznes.se.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze