Puchar EURO

i

Autor: Marco Verch Professional Photographer flickr.com Puchar EURO

Piwo w Lidlu i w Kauflandzie za darmo na finał Euro 2020! Nie przegap takiej okazji

2021-07-09 14:38

Już w niedzielę 11 lipca czeka nas finał Euro 2020. Wprawdzie bez udziału naszej reprezentacji, ale i tak będzie to wielka sportowa uczta. Z tej okazji Lidl i Kaufland przygotowały wspaniałe promocje. Mamy okazję za darmo dostać piwa i to w dużej ilości. Jest w czym wybierać. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby je zdobyć. Jak dostać piwo w Lidlu za darmo? Jakie zasady obowiązują w Kauflandzie?

Finał Euro 2020 już w niedzielę. Z myślą o kibicach Kaufland i Lidl proponują rewelacyjną promocję. Możemy za darmo dostać piwa.

Piwo za darmo w Lidlu

Tylko w piątek i sobotę, 9 i 10 lipca, użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z promocji „4 piwa + 4 gratis”. Aktywując kupon w dzień promocji, zapłacimy jedynie za 4 piwa, a kolejne 4 najtańsze otrzymamy gratis. Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. wszystkie piwa w butelce, w tym uwielbiane klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych.

Zobacz też: Promocje Lidl. Wielki HIT powraca! Kultowa kolekcja ponownie w Lidlu

Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować aplikację przy kasie w dowolnym sklepie sieci. Z akcji możemy skorzystać tylko raz.

2 piwa 4+4 gratis

i

Autor: Materiały prasowe

Doskonałą promocje na finał Euro 2020 przygotował również Kaufland.

Kaufland też rozdaje piwa

Tylko w sobotę 10 lipca za darmo możemy otrzymać Namysłów Pils, Kasztelan Jasne Pełne oraz Warkę. W każdym przypadku obowiązuje zasada 12+8 gratis. Po zgłoszeniu się do kasy z 20 butelkami danego piwa zapłacić trzeba będzie za 12, a 8 otrzymamy w prezencie. I co ważne - promocja na każde z piw liczy się oddzielnie, czyli łącznie możemy dostać aż 24 piwa za darmo, po 8 z każdego z 3 marek. Jednorazowo możemy zabrać do domu aż 60 butelek. Może pojawić być kłopot ze zmieszczeniem tak dużej ilości w lodówce

Wielkie hity w promocji w Kauflandzie

i

Autor: Materiały prasowe
Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze