Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

i

Autor: mat. prasowy Biedronka Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

Biedronka - MEGA PROMOCJE! Pierogi za 1 zł !

2020-11-04 11:37

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12:00 w sklepach Biedronka obowiązują godziny dla seniorów. Biedronka w trosce o bezpieczeństwo osób po 60. roku życia namawia do dokonywania zakupów w tych godzinach. Dodatkową zachętą jest specjalna oferta „Platynowe Rabaty”, w ramach której są mega promocje.

W sklepach spożywczych, drogeriach, aptekach, w supermarketach i sklepikach osiedlowych oraz na poczcie - od poniedziałku do piątku między 10:00 a 12:00 obsłużeni zostaną wyłącznie klienci powyżej 60. roku życia. W związku z tym Biedronka wprowadziła specjalne promocje w swoich sklepach. Zniżkami wynoszącymi nawet powyżej 30 proc. objęte są wybrane artykuły spożywcze czy chemiczne. Oferta obowiązuje w każdy dzień powszedni. By z niej skorzystać, trzeba posiadać kartę „Moja Biedronka”.

Czytaj też: Pełen lockdown w Polsce! Polacy zamknięci w domach, nieczynne sklepy. Jest decyzja rządowego eksperta

I tak w środę i czwartek 4 i 5 listopada seniorzy w ramach akcji „Platynowe rabaty” mogą kupić drugie opakowanie proszku do prania E o wadze 2,47 kg (38 prań) za 1 zł. W ofercie dla seniorów są też wszystkie pierogi Nasze Smaki. Przy zakupie dwóch opakowań , drugie kupimy za 1 zł. Dzienny limit to 6 produktów, maksymalnie 3 za 1 zł.

Przypominamy też, że Biedronka wydłużyła godziny pracy ponad 3000 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23:30. Setki z nich pracuje całodobowo w tygodniu, a ich lista jest dostępna na stronie Biedronka.pl.

 Zobacz też :Lockdown. Nieoficjalnie: galerie handlowe zostaną zamknięte

Gen. Skrzypczak: Stan wyjątkowy jest konieczny! Pandemia i protesty wymykają się spod kontroli [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze