Lidl

i

Autor: SHUTTERSTOCK Lidl

Praca nad morzem lub w górach i duża premia. Kusząca propozycja dla pracowników Lidla

2022-05-20 11:42

Po raz kolejny Lidl Polska zaprasza pracowników z całego kraju do pracy sezonowej w turystycznej miejscowości. Pracownicy sieci, utrzymując swoje dotychczasowe stanowiska, mogą przenieść się do jednego z 11 kurortów w Polsce. Lidl zapewnia im nie tylko wakacyjną przygodę, ale także zakwaterowanie i dodatkowe profity.

Podczas nadchodzących wakacji pracownicy Lidl Polska będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Firma już po raz kolejny zaprasza pracowników z całej Polski do podjęcia pracy sezonowej, dzięki której mogą oni w atrakcyjnym turystycznie miejscu zdobyć nowe doświadczenia i udoskonalić swój zawodowy warsztat. W 2020 roku z propozycji sieci skorzystało 130 osób, w 2021 r. ponad 200, a w tym roku szansę na wakacyjną pracę będzie miało aż 300 osób.

Atrakcyjne warunki pracy

Pracownicy zainteresowani wakacyjną zmianą miejsca pracy będą mieli zapewnione zakwaterowanie w atrakcyjnej turystycznie miejscowości, zwrot kosztów podróży oraz premię w wysokości 600 złotych brutto/miesiąc.

Zobacz też: Sprzedają truskawki z importu jako polskie. Jak je rozpoznać?

Rekrutacja wciąż trwa i Lidl zachęca swoich pracowników do udziału w akcji. Pierwsze osoby ruszą na swoją wakacyjną przygodę już pierwszego czerwca. Każdy pracownik sieci, który zdecyduje się na pracę sezonową, będzie wykonywał swoje obowiązki na tych samych zasadach co w sklepie macierzystym i utrzyma swoje stanowisko. Będzie mógł także określić, na jaki czas chce zmienić miejsce wykonywania obowiązków: na całe wakacje, na miesiąc, czy na jeden lub dwa tygodnie.

Tańczące z Promocjami 19-05-22

Praca w wakacyjnych kurortach

W sezonie czerwiec – wrzesień 2022 osoby pracujące w sklepach Lidl będą mogły zmienić swoje miejsce pracy na atrakcyjne turystycznie miejscowości. Przeniosą się do jednej z 8 nadmorskich lokalizacji: Świnoujścia, Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego, Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Darłowa, Ustki, Władysławowa lub do jednego z trzech górskich kurortów: Zakopanego, Szklarskiej Poręby i Kudowy Zdroju.

Firma zachęca do wakacyjnej przygody również dedykowanym spotem reklamowym:

https://www.youtube.com/watch?v=bO4pvwoxntg

Lidl Polska

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Najnowsze