Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka, sklep, zdjęcie ilustracyjne

Biedronka na weekend

Promocje Biedronki nie przestają zaskakiwać. Lody, napoje i mielone za darmo, szynka i parówki za 4 zł! [WIDEO]

2022-08-25 16:21

Wielkie promocje w Biedronce na ostatni wakacyjny weekend. Popularny dyskont oferuje lody i napoje za darmo! Możemy też tanio kupić produkty na grilla, warzywa i owoce. Za ile kupimy szynkę, parówki czy olej oraz paprykę i winogrona? Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

W tym tygodniu mamy więcej czasu na zakupy, bo najbliższa niedziela 28 sierpnia jest niedzielą handlową. W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co warto kupić w Biedronce. Pamiętajmy, że podczas zakupów możemy skorzystać nie tylko z karty Moja Biedronka ale też z aplikacji Biedronka. Dzięki aplikacji również możemy zyskać promocje i zniżki. 

Promocje na grilla w Biedronce na ostatni weekend wakacji

Za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 11,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej – 5,99 zł/500 g. Taką cenę zapłacimy korzystając z promocji 2+1 gratis. Od piątku do niedzieli mamy okazję za darmo dostać kiełbasę śląską z szynki, z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją obowiązuje promocja 1+1 gratis.

Zobacz też: Ceny gazu nadal rosną. Padł rekord. Czeka nas ciężka zima

Również w dniach 26.08 - 28.08 w doskonałej cenie jest olej rzepakowy Kujawski – opakowanie 2 l kosztuje tylko 19,98 zł, co przy ogromnej podwyżce cen oleju jest kuszącą ofertą.

Tańczące z Promocjami 25.08.22

Promocje w Biedronce – co kupisz taniej?

O połowę tańsza w Biedronce są papryka czerwona – 5,49 zł/kg i jasne winogrona – 5,99 zł/kg. Kolbę polskiej kukurydzy kupimy za 1,99 zł/sztukę. Warto kupić dwa opakowania pysznej szynki konserwowej, wtedy za jedno opakowanie zapłacimy 3,99 zł/200 g. Podobną promocję mamy na parówki z szynki lub z piersi kurczaka znakomitej marki Krakus. Przy zakupie dwóch dowolnych opakowań, jedno jest cenie 3,99 zł/200 g.

Zobacz też: Ceny żywności znów wzrosną? Minister Kowalczyk: wiosną sytuacja będzie trudna

Biedronka przygotowała też super ofertę na sery Delikate. Ser śmietankowy do kanapek kosztuje 3,29 zł (cena przy zakupie 2 opakowań). Opłaca się też kupić dwa produkty Fruvita skyr, drugi tańszy produkty kupimy 40 proc. taniej. Rodzaje możemy dowolnie mieszać.

Biedronka – lody i soki za darmo

Wszystkie rożki Marletto są w promocji 4+2 gratis, wszystkie lody Magnum w promocji 2+1 gratis, do tego drugie dowolne lody Koral dostaniemy za darmo. Wszystkie soki, smoothies i lemoniady Vital Fresh są w doskonałej promocji 2+1 gratis, rodzaje napojów można dowolnie mieszać. W Biedronce znajdziemy dobre promocje na słodycze. Przy zakupie 2 dowolnych czekolad Wedel, jedno opakowanie jest w cenie 2,79 zł. Na promocjach mogą skorzystać też fani słonych przekąsek.Wafle kukurydziane cienkie Pano mogą kupić za 1,99 zł (cena przy zakupie 2 dowolnych opakowań).

Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze