Biedronka

i

Autor: Amateusz Calik - SE

Promocje jak marzenie w Biedronce. Tani grill. Pepsi za 2,30 zł, kiełbasa, masło i lody za darmo!

2021-07-15 4:11

Gorący lipcowy weekend tuż tuż, najwyższa pora zrobić odpowiednie zakupy. Skorzystajmy z dobrych promocji w Biedronce. W sklepach sieci kupimy wszystko co potrzeba w niskich cenach i jeszcze możemy dostać vouchery na kolejne zakupy. Tani jest żółty ser, mięsa, warzywa i owoce. Pod pewnymi warunkami produkty kiełbasę na grilla, masło i lody dostaniemy w prezencie

Przez cały lipiec kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. Do soboty 17.07. voucher o wartości 7 zł mamy za zakup kiełbasy żywieckiej, 600 g, 10 zł za oliwę Gallo, 750 ml oraz vouchery o wartości 50 proc. wydanej kwoty na wszystkie pasty do zębów. Mamy też okazję kupić autentyczne greckie specjały: sery, oliwy, oliwki, pasty, pity, chałwę czy baklawę.

Masło za darmo

Wielka atrakcja dla klientów Biedronki to polskie masło Mleczna Dolina. Jak kupimy dwie kostki trzecią mamy gratis , trzeba mieć kartę Moja Biedronka, podobnie, żeby skorzystać z promocji na żółty ser w plastrach. Kupując 2 opakowania po 500 g, w przeliczeniu za kg zapłacimy 12,98 zł. Dobra promocja jest na makarony durum, przy zakupie dwóch opakowań, jedno jest w cenie 1,65 zł.

ZOBACZ: Nowe emerytury! Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów! Seniorzy dostaną ok. 50 zł więcej

Grill tańszy o połowę

Dobrą cenę w promocji ma szynka wieprzowa wieprzowa – 8,99 zł/kg (z kartą Moja Biedronka) i mięso mielone z łopatki wieprzowej, megapaka czyli aż 800 g w tej samej cenie. Już doprawiona karkówka grillowa jest o połowę tańsza. Kupimy ją za 11,45 zł/kg.

KONIEC zakazu handlu w niedziele! Biedronka i sklepy budowlane otwarte!

Doskonały boczek rolowany w promocji kosztuje 7,99 zł/300 g. A wielki przysmak na grilla czyli kiełbasę śląską dostaniemy w prezencie, trzeba tylko mieć kartę i kupić jedno opakowanie 550 g, wtedy druga paczka jest gratis. Biedronka ma w promocji również ryby, teraz za 100 g łososia wędzonego na zimno w plastrach zapłacimy ( z kartą) 10,99 zł.

Lody za darmo

W super promocji są polskie czereśnie – 6,99 zł/kg, winogrona w tej samej cenie, polski młody bób – 4,99 zł/500 g i czerwona papryka - 7,99 zł. Sok pomarańczowy Riviva, 1 l jest w promocji 3+3 gratis, aby otrzymać trzy butelki potrzebna jest karta Moja Biedronka. Możemy też zaoszczędzić na kawie MK Cafe. Ziarnista Premiun kosztuje 29,99 zł/kg a rozpuszczalna Gold – 12,99 zł/200 g.

Zobacz też: Boisz się zarazić? Nie musisz iść do pracy!

Warto również kupić 4-pak Pepsi za 3,99 zł/1,75 l. W przeliczeniu litr napoju kosztuje 2, 30 zł. Drugie opakowanie dowolnych lodowych wielopaków, z kartą Moja Biedronka kupimy aż o 70 proc. taniej. To nie jedyna promocja na lody. Lody Manhattan, 1,4 l dostaniemy za darmo, trzeba tylko kupić jedno opakowanie.

E-polska: Rok od pandemii
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze