LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Rewelacyjne promocje w Lidlu. Parówki, owoce za pół ceny, soki za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-09-30 17:05

Zbliża się upragniony weekend, warto już pomyśleć o dużych zakupach. W kolejnym odcinku programu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co najbardziej opłaca się kupić w Lidlu. Dobrych promocji nie brakuje, tanio kupimy mięso, parówki polskie owoce. Znajdziemy też produkty, które dostaniemy za darmo, oczywiście pod pewnymi warunkami. Zobacz najnowszy odcinek

Do soboty, a wybranych sklepach do niedzieli, trwa najnowsza promocja w Lidlu. Zrobiliśmy bardzo dobre zakupy, sporo zaoszczędzając w domowym budżecie. Z aplikacją Lidl Plus drugie opakowanie wszystkich parówek Pikok i Pikok Pure kupimy aż o 70 proc. taniej. Rodzaje możemy dowolnie mieszać. Aplikacja będzie też konieczna, żeby (w tylko w piątek 1.10.) wszystkie kawy, drugi produkt kupić 80 proc. taniej i za polskie ziemniaki w opakowaniach zapłacić 40 proc. mniej.

Ceny papierosów i alkoholu pójdą w górę! W imię poprawy zdrowia Polaków

Co jeszcze warto kupić? Z pewnością polskie jabłka czerwone szampion za 1,49 zł/kg, polskie gruszki konferencje – 2,99 zł/kg i polską dynię hokkaido w tej samej cenie. Za darmo dostaniemy 3 butelki soku 100 proc. z polskich jabłek. Wystarczy kupić 3 opakowania, a 3 kolejne mamy gratis. Miłośnicy drobiu mają dobrą promocję na uda lub podudzia z kurczaka XXL, w cenie 6,49 zł/kg, kaczkę, tuszka za 7,99 zł/kg i fileta z indyka, XXL -14,99 zł/kg.

Tańczące z promocjami 30.09.2021

Z okazji przypadającego 1.10 Światowego Dnia Wegetarianizmu Lidl przygotował specjalną promocję na wszystkie artykuły Vemondo - 3 w cenie 2. Wybór duży: napoje, pasty, burgery roślinne czy tofu, a produkty możemy dowolnie mieszać. Warto skorzystać też z promocji 2+1 gratis na kotleciki jaglane i falafel. Na deser polecamy pysze czekolady mleczne Fin Carre. Przy zakupie 3 dowolnych tabliczek, za każdą zapłacimy tylko 1,99 zł.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze