Biedronka, Lidl, Aldi czy Netto

i

Autor: Shutterstock Biedronka, Lidl, Aldi czy Netto

Tłusty Czwartek 2023

Sprawdziliśmy, w którym markecie ceny pączków są najniższe! Biedronka, Lidl, Aldi czy Netto? Kto zwyciężył?

2023-02-16 13:02

Chociaż inflacja wpłynęła na ceny wielu produktów spożywczych i za pączki w cukierniach musimy zapłacić nawet kilkanaście złotych, supermarkety w Tłusty Czwartek zawsze wyciągają do nas pomocną dłoń. Jak wygląda sytuacja w tym roku? Gdzie znajdziemy najtańsze pączki? Sprawdziliśmy to!

Najtańsze pączki Biedronka

W Tłusty Czwartek 2023 pączek z lukrem lub pudrem Słodka Kraina kosztuje w Biedronce  0,85 zł przy zakupie 6 sztuk (cena regularna – 1,25 zł). Opakowanie 12 sztuk pączków z marmoladą i posypką znajdziemy w cenie 9,99 zł. Koszt jednego pączka w tej promocji to 0,83 zł i jest to najniższa cena za jednego pączka w Biedronce.

Najtańsze pączki Lidl

Pączek z nadzieniem wieloowocowym z cukrem pudrem kosztuje w Lidlu: 0,79 zł przy zakupie 6 sztuk, 0,39 zł – przy zakupie 12 sztuk. Najtaniej będzie, gdy kupimy 24 sztuki - wtedy za jednego pączka w Lidlu zapłacimy tylko 0,29 zł.

Najtańsze pączki Netto

W Netto najtańsze będą pączki wieloowocowe z cukrem pudrem. Możemy je kupić w Tłusty Czwartek za jedyne 0,37 zł za sztukę. Cena ta obowiązuje przy zakupie 12 sztuk i jest niższa niż ta z ubiegłego roku (0,39 zł za 1 szt. przy zakupie 12 sztuk).

Najtańsze pączki Aldi

Aldi w tym roku w swojej gazetce promocyjnej na Tłusty Czwartek nie oferuje pączków w wielosztukach. Najtańszym pączkiem będzie więc tradycyjny pączek z marmoladą za 0,99 zł.

W którym markecie znajdziemy najtańsze pączki?

Niekwestionowanym liderem jest Lidl ze swoim najtańszym pączkiem za jedyne 29 groszy! Jeśli interesują Cię pączki z tradycyjnych cukierni to polecamy listę popularnych pączkarni!

Tańczące z promocjami 09.02.2023
Sonda
Ile pączków planujesz zjeść w tłusty czwartek?

Autorka tekstu: Anna Wojnowska

Najnowsze