Świąteczne bonusy dla pracowników wielkiej sieci. Mogą dostać nawet 800 zł!

2021-12-06 16:13
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

W tym roku, w okresie przedświątecznym, na wszystkich pracowników sieci Lidl czekają duże niespodzianki. W związku z otwarciem 800. sklepu firma rozpoczyna wielką akcją promocyjną aplikacji Lidl Plus, w ramach której oferuje aż do 800 zł rabatu na zakupy w swoich sklepach. Dodatkowo do rąk dzieci pracowników trafi ponad 21 000 świątecznych paczek.

W grudniu, który jest szczególnie intensywny dla branży handlowej, Lidl Polska zaprasza wszystkich swoich pracowników do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Lidl Plus, w ramach której otrzymają oni kupony rabatowe o łącznej wartości 800 zł. W akcji Lidla oprócz pracowników wezmą również udział współpracownicy, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci.

Gdzie najtańsze paliwo? Część Polaków płaci mniej!

Pracownicy zrealizują kupony za pomocą aplikacji zakupowej Lidl Plus, która pozwala na skorzystanie z wyjątkowej oferty zniżek w sklepach sieci. Lidl Polska pragnie dotrzeć ze swoją aplikacją do jak największego grona użytkowników, dlatego pracownicy będą mogli zaprosić do udziału w akcji dowolnie przez siebie wybrane osoby, w tym swoich bliskich. Tak wysoka łączna wartość możliwych do uzyskania rabatów nie jest przypadkowa, w grudniu br. nastąpi bowiem otwarcie 800. sklepu Lidl Polska.

UWAGA Frankowicze! mBank rozpoczyna pilotaż ugód frankowych

Tańczące z promocjami 2.12

Lidl przygotował także paczki dla najmłodszych, czyli wszystkich dzieci pracowników do 13 roku życia. W ciągu ostatnich 8 lat sieć wydała ponad 100 tysięcy takich paczek, a w tym roku do rąk pociech pracowników trafi kolejnych 21 500 świątecznych pakietów. Firma postanowiła także zróżnicować prezenty, biorąc pod uwagę wiek dzieci. W ten sposób powstały 4 rodzaje paczek z uwzględnieniem odmiennych potrzeb i upodobań maluchów. W pakietach znajdą się m.in. zabawki dla niemowląt, zestawy do rozwoju motorycznego, drewniane zabawki, gry i puzzle oraz mikrofony karaoke. Starsze dzieci mogą się również spodziewać słodkości.

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze