Wielkanoc 2023

Szał w Biedronce! Ostatnie promocje przed świętami! Masło i majonez za darmo! [WIDEO]

2023-04-07 5:29

Wielkanoc już pojutrze. Na świąteczne zakupy został więc niewiele czasu. Półki sklepowe uginają się od świątecznych produktów, ale jest drogo. Tym bardziej warto skorzystać z dobrych promocji w Biedronce. Ile kosztuje mięso, ryby, wędliny czy jaja? Co dostaniemy za darmo? Zobacz najnowszy odcinek programu „Tańczące z promocjami”.

Promocje w Biedronce na Wielkanoc – co kupimy taniej?

Cały czas w Biedronce możemy uczestniczyć w Biedronkoloterii, w której do wygrania jest 10 milionów nagród. Wystarczy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka zrobić zakupy za określoną sumę, żeby dostać zdrapkę z nagrodą.

Schab wieprzowy bez kości kosztuje tylko 10,99 zł, z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Tyle zapłacimy przy zakupie innych produktów za min. 29 zł. W doskonałej promocji jest szynka klasyczna Kraina Wędlin – 1,89 zł/100 g, z kartą Moja Biedronka. Wszystkie paczkowane wędliny Kraina Wędlin Select, drugi produkty jest tańszy 50 proc. Taka sama promocja obejmuje wszystkie wędzone łososie Marinero. Kto jeszcze nie ma białej kiełbasy może ją kupić o połowę taniej w cenie 10,99 zł/kg. Do soboty 8.04. twaróg sernikowy Delikate kosztuje jedynie 6,66 zł/kg (cena przy zakupie 2 opakowań). Zaoszczędzimy też kupując jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka. Drugie opakowanie jest tańsze aż 50 proc.

Promocje na owoce i warzywa w Biedronce

Dużo tańsze w Biedronce są truskawki – 6,99 zł/500 g, winogrona różowe– 9,99 zł/kg i brokuł – 3,99 zł za sztukę. W promocji jest młoda kapusta – 3,99 zł za sztukę, sałata lodowa – 4,49 zł za sztukę i cukinia – 4,99 zł/g. Hitem jest też papryka czerwona tańsza o połowę. Teraz kosztuje 9,99 zł/kg.

Biedronka promocje - masło gratis

Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, przy zakupie innych produktów za min. 49 zł kupując masło ekstra Mleczna Dolina, dostaniemy voucher 100 proc. zapłaconej ceny. Limit – 3 produkty na kartę Moja Biedronka. Promocja obowiązuje tylko w piątek 7 kwietnia.

Biedronka – co jeszcze dostaniemy za darmo?

Jak kupimy dwa opakowania sera żółtego w plastrach Rycki Edam, trzecie dostaniemy za darmo. W promocji 2+1 gratis jest majonez Madero, 400 ml. Tylko w sobotę 8 kwietnia w promocji 1+1 gratis będzie cukier ( przy zakupie innych produktów za min. 49 zł).

Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Tańczące z promocjami 06.04.2023
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze