Szaleństwo w Biedronce! Sklep rozdaje ten produkt za darmo

2021-11-25 14:42
godziny dla seniora/Biedronka
Autor: materiały prasowe godziny dla seniora/Biedronka

Biedronka często zasypuje klientów promocjami, ale najnowsza oferta sklepu, może zaskoczyć nawet najbardziej zaprawionych łowców okazji. Sieć będzie rozdawać za darmo ekspresy DeltaQ już w piątek 26 listopada. Jest jednak jeden haczyk. Trzeba będzie zapłacić za niego regularną cenę, a sklep odda w zamian vouchery o dokładnie tej samej wartości co zakup. Dodatkowo vouchery są ważne przez bardzo krótki okres czasu. Ponadto kupony otrzymają jedynie posiadacze karty Moja Biedronka.

Biedronka rozdaje w piątek ekspresy do kawy. Jest tylko jeden haczyk

Biedronka ogłosiła piątkową promocję, która prawdopodobnie przyciągnie do sklepów całe rzesze klientów. Jak informuje sieć, przy zakupie w piątek (26.11) ekspresu Delta Q za 299 zł, klienci otrzymają trzy vouchery o łącznej wartości zakupu (2x 100 zł i 1x 99 zł). Podobnie w przypadku tańszego ekspresu za 199 zł, wtedy dyskont wydzieli dwa vouchery (1x100 zł, 1x99 zł).

ZOBACZ: Ekskluzywne garnki w Pepco. Sprawdź super promocję [GALERIA]

Tańczące z promocjami 18.11.2021

Na wykorzystanie voucherów z Biedronki jest mało czasu

Vouchery można wykorzystać od 27 listopada do 12 grudnia 2021 roku. Co więcej, każdy kupon przypada na jedne zakupy, więc nie możesz zrobić jednych zakupów od razu za 299 zł lub 199 zł i całkowicie sfinansować je z voucherów. Nie można ich łączyć również z innymi voucherami. Ponadto zakupy muszą przekraczać wartość vouchera o przynajmniej złotówkę, więc trzeba będzie dopłacić przy kasie. 

W ramach oferty promocyjnej można kupić maksymalnie dwa ekspresy Delta Q, za które dostaniemy vouchery. Promocja obowiązuje jedynie w piątek 26 listopada, lub do wyczerpania zapasów. 

Sonda
Masz ekspres do kawy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze