Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Szalona promocja Biedronki. Totalna wyprzedaż modowych hitów za połowę ceny!

2022-07-13 17:57

Biedronka znowu zaskakuje niesamowitymi ofertami. Od czwartku, 14 lipca dyskont oferuje wyjątkową promocję - 50 proc. na produkty z kategorii tekstylia, w skład której wchodzi limitowana kolekcja ubrań - Fan Collection. To świetna okazja na zdobycie unikalnych ubrań z charakterystycznym logotypem sieci lub uzupełnienie swojej garderoby przed wakacyjnym wypoczynkiem.

Od czwartku, 14 lipca, Biedronka startuje z wystrzałową ofertą. Lista produktów objętych promocją jest imponująca. Oprócz pierwszej kolekcji ubrań Fan Collection, znaleźć tam można obuwie, odzież, ale również bagaż, czyli np. walizki, plecaki, torby podróżne czy worki szkolne. Lista akcesoriów także jest szeroka i składają się na nią m.in. torebki, saszetki, paski, parasole, portfele, okulary oraz szale i chusty.

Fan Collection – modowa linia Biedronki

W skład linii Fan Collection wchodzą bluzy i t-shirty zarówno męskie i damskie. Dla fanów chcących skompletować swój modny outfit sieć oferuje także kultowy zestaw, czyli skarpetki z logo oraz stylowe klapki, a wisienką na torcie są kolorowe sneakersy.

Uzupełnij garderobę z Biedronką – zasady promocji

Promocja na tekstylia i akcesoria tekstylne dostępna jest od 14.07 do 16.07 lub do wyczerpania zapasów. Z promocji wyłączone są: testy Covid-19, maseczki ochronne, produkty Gatta, Carlo Massimo, Carla Bonetti, papierowe torebki, torebki na zakupy. Regulamin oraz lista produktów biorących udział w promocji znajduje się na stronie: biedronka.pl/pl/regulaminy.

Zobacz też: Ceny mięsa budzą grozę. Wzrost cen mięsa odczuje wiele gospodarstw domowych. Wołowina droższa nawet o 50 procent!

Przy zakupie 2 produktów z użyciem karty Moja Biedronka z kategorii odzież, obuwie, torebki, okulary, bielizna oraz z kategorii dodatków do odzieży klient otrzyma 50% rabatu na każdy z nich. Promocja dotyczy zakupu 2 produktów lub ich wielokrotności, a dzienny limit na kartę Moja Biedronka wynosi 6 sztuk.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję, dzięki której w jeszcze lepszej cenie będą mogli kupić ubrania, obuwie i nie tylko. Wprowadzona na początku lipca własna linia odzieżowa – Fan Collection - jako część naszego asortymentu modowego również objęta jest promocją. To idealna okazja na skompletowanie całego, limitowanego Biedronkowego outfitu. - Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"
Sonda
Lubisz robić zakupy w Biedronce?
Najnowsze