Welconomy 2022

i

Autor: Materiały prasowe Welconomy 2022

Szmaragd Welconomy w rękach Rafała Baniaka [ZDJĘCIA]

2022-05-31 14:20

Forum ekonomiczne w Toruniu powoli dobiega końca. Wręczono statuetki dla osób zasłużonych dla polskiej gospodarki. Rafał Baniak, prezes Zarządu Pracodawców RP, otrzymał statuetkę Szmaragd Welconomy za istotne działania na rzecz rozwoju Polski i zasługi dla budowania siły polskiej gospodarki. To najważniejsza nagroda przyznawana podczas XXIX edycji Forum ekonomicznego Welconomy w Toruniu.

Welconomy Forum w Toruniu

Prezes Zarządu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej podczas XXIX Forum ekonomicznego Welconomy otrzymał Szmaragd Welconomy. Ta najważniejsza nagroda tego wydarzenia została przyznana Rafałowi Baniakowi za istotne działania na rzecz rozwoju kraju i w uznaniu zasług dla budowania siły polskiej gospodarki.

– Stojąc na czele największej w Polsce organizacji biznesowej zawsze będziemy nazywali rzeczy po imieniu. Jeżeli przyjdzie pochwalić, jak chociażby za sprawę wdrażania przez Polski Fundusz Rozwoju Pawła Borysa Tarczy Antykryzysowej, to pochwalimy. Jeżeli przyjdzie zganić, chociażby za największe partactwo legislacyjne w ostatnich latach, jak tzw. Polski Ład, to zganimy. Zawsze będziemy odpowiedzialnym partnerem do rozmów. Zawsze będziemy reprezentować interesy polskiej gospodarki. Po to jesteśmy – powiedział Rafał Baniak, Prezes Zarządu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, odbierając nagrodę Szmaragd Welconomy.

Nagroda główna Szmaragd Welconomy

Szmaragd Welconomy od 2018 roku jest przyznawany osobom, które swoją postawą i działalnością budzą nadzieję na rozwój naszego kraju. Laureatami poprzednich edycji nagród kongresu są m.in. Jerzy Kwieciński, Minister Rozwoju w latach 2018-19, Piotr Franciszek Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Michał Zaleski, Prezydent Torunia oraz profesor Henryk Skarżyński, Dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.

Jak sama nazwa nagrody wskazuje, wyróżnienie to szmaragd, a jego zielony kolor to kolor nadziei, która zawsze jest potrzebna i która ułatwia ludziom oraz przedsiębiorstwom osiąganie zamierzonych celów. To nagroda przyznawana osobom budzącym swoją postawą i działalnością nadzieję na rozwój naszego kraju.

– Ta nagroda to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem zaszczycony, że znalazłem się w tak szacownym gronie laureatów. Nasza organizacja co roku aktywnie uczestniczy w Kongresie Welconomy w Toruniu i jak co roku podejmujemy tu dyskusję o najważniejszych zagadnieniach ekonomiczno-gospodarczych – dodał Rafał Baniak.

Paweł Borys Impact 2022
Sonda
Czy uważasz, że przez programy takie jak 500 plus czy trzynastki dla emerytów w Polsce rosną ceny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze