Andrzej Piaseczny w domu

i

Autor: instagram Andrzej Piaseczny w domu

Tak mieszka Piasek. Dom i apartament Andrzeja Piasecznego [ZDJĘCIA]

2021-03-21 2:12

Piasek, czyli popularny wokalista Andrzej Piaseczny, aktualnie walczy z koronawirusem. Nagrał nawet filmik ze szpitala w którym opowiada o chorobie. W styczniu było też głośno o imprezie z okazji 50. urodzin Piaska, którą zorganizował w swoim domu i podczas której wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi skandował antyrządowe hasła „J***Ć PiS i Konfederację”, jednocześnie będąc jurorem programu „The Voice Senior” emitowanego na antenie TVP. My jednak skupimy się nie na walce Andrzeja Piasecznego z Covid-19, a na nieruchomościach piosenkarza. Piasek jest właścicielem pięknego domu z tzw. duszą w Oblęgorze u podnóża Gór Świętokrzyskich i apartamentu w centrum Warszawy, który urządzał wraz ze znaną projektantką wnętrz.

Andrzej Piaseczny, który swoją karierę rozpoczął jako wokalista zespołu „Mafia” i od dekad obecny jest na polskiej scenie muzycznej, urodził się Pionkach. Wiele lat mieszkał w Kielcach, stolicy województwa świętokrzyskiego. Pozostał wierny swojej małej ojczyźnie i wybudował dom we wsi Oblęgór u podnóża Gór Świętokrzyskich. Choć Piasek strzeże swojej prywatności i rzadko mówi o związkach, czy rodzinie wiemy, że od kilku lat mieszka ze swoją mamą Alicją Piaseczną. Widzowie mieli okazje poznać rodzicielkę Piaska, gdyż artysta wystąpił z nią programie „Starsza pani musi fiknąć”, a reporterów „Uwagi” TVN również w jej towarzystwie gościł w swoim pięknym domu z duszą na Kielecczyźnie. Widać, że kontakt między Piaskiem a jego mamą Alicją jest naprawdę bliski i przyjazny. Oboje są tolerancyjni i potrafią żartować ze swoich przywar, co zapewne przydaję się podczas wspólnego zamieszkania. Piasek zapewniał, że oboje, jako zodiakalni koziorożce, są bardzo uparci, ale na szczęście potrafią się ze sobą dogadać.

Przeczytaj! Tak mieszka Edyta Górniak

Dom Piaska w Górach Świętokrzyskich

Posiadłość Piaska w Górach Świętokrzyskich ciekawscy mogą zobaczyć w reklamie odnawialnych źródeł energii, w której wystąpił Andrzej Piaseczny. - Wybór miejsca zamieszkania jest konsekwencją mojego stylu życia. Dużą ilość czasu spędzam poza domem, więc kiedy do niego wracam, chcę być jak najbliżej domu, ziemi, natury, przyrody. Mieszkam w tym miejscu prawie 20 lat – mówi piosenkarz, jednocześnie oprowadzając oglądających video po swoich włościach. A jak doszło do wybudowania domu we wsi Oblęgór? Andrzej Piaseczny na łamach Vivy twierdził, że piękno miejsca, w którym potem zamieszkał dostrzegł podczas spaceru po Górach Świętokrzyskich, na który wybrał się z przyjaciółką. Kiedy oboje wyszli z lasu i na polanę dostrzegli tak imponujący pejzaż, że powstał plan na osiedlenie się w okolicy. Efekt? Teraz Pasek może cieszyć się tym, że za oknem własnego domu ma prawdziwe pole, las, piękny park krajobrazowy. Kilka kilometrów dalej można odwiedzić muzeum Henryka Sienkiewicza.

Nędzna emertura i gigantyczny majątek Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full

Co ważne dom Piaska we wsi Oblęgór nie jest obciążony kredytem hipotecznym. - Na pierwszy dom, który sobie budowałem, faktycznie musiałem wziąć kredyt. Mnie wtedy gorzej szło i mocno odczułem niestabilność mojego zawodu. Przyrzekłem sobie wtedy, że już nigdy więcej nie wezmę kredytu – mówił w magazynie Viva Andrzej Piaseczny. Zapewniał też, że choć wydaje się, że postawienie takiego domu wiąże się z horrendalnymi pieniędzmi, to jego posiadłość kosztowała mniej więcej tyle, co 50-metrowe mieszkanie w Warszawie.

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.

Warszawski apartament Piasecznego

Rok temu w mediach rozeszła się wieść o tym, że Piasek kupił luksusowy apartament w centrum Warszawy. „Świat&Ludzie” poinformował nawet, że w Warszawie artysta zamieszkał w bloku, w którym też mieszka jego menedżer. W aranżacji wnętrz pomogła Andrzejowi Piasecznemu znana projektantka Magdalena Miśkiewicz, właścicielka pracowni Miśkiewicz Design. Na portalach wnętrzarskich można dowiedzieć się, że wystrój apartamentu jest nietuzinkowy. Andrzej Piaseczny zdecydował się na butelkowozielony hol, ozdobiony tapetami w odcieniu zieleni salon z lekkimi meblami i lampami w stylu industrialnym. W warszawskim apartamencie, podobnie jak w domu w Górach Świętokrzyskich, dużą uwagę poświęcono światłu. - Ponieważ właściciel mieszkania nie przepada za górnym i jasnym światłem, podwieszany sufit delikatnie podświetlono ledami o ciepłej barwie. Dodatkowo kameralną atmosferę po zmroku pozwalają stworzyć lampy stojące i kinkiety – czytamy na stronie whitem.ad.pl.

Głodowa emerytura Cugowskiego z Budki Suflera

Styl kuchni jest nowoczesny, za to łazienka wygląda odmiennie. Na podłodze i na ścianie przy umywalce położono płytki w stylu retro, a lustro wykonane zostało w stworzonej na zamówienie w ramie z bursztynu. Ach, któż nie chciałby zamieszkać w tak zaprojektowanej przestrzeni.

Sonda
Czy uważasz, że gwiazdy na emeryturze powinny otrzymywać świadczenie tak, jakby lata pracy na scenie, koncerty, filmy, były umową o pracę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze