Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

Takie promocje lubimy. Biedronka - kiełbasa za 1 zł, banany za 2 zł! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-09-03 15:16

Przed weekendem musimy zrobić duże zakupy. Warto w tym celu udać się do Biedronki. W nowym odcinku programu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co najbardziej opłaca się kupić w naszym ulubionym dyskoncie. Promocji nie brakuje, a przy okazji możemy też zbierać punkty na swojaki. Pokazujemy też najciekawsze hity wśród kosmetyków

W najnowszym odcinku programu „Tańczące z promocjami” pokazujemy najlepsze promocje tego tygodnia w Biedronce. Przypominamy też, że za zakupy dostajemy punkty, które możemy wymienić na wielki hit czyli gang swojaków.

Mamy w ofercie doskonałe promocje na mięso i wędliny. Z kartą Moja Biedronka kiełbasę podwawelską kupimy za 0,99 zł/100 g. Karta będzie też nam niezbędna, żeby za karkówkę wieprzową bez kości zapłacić 8,99 zł, tyle samo kosztuje schab wieprzowy kotlety, 680 g. Za darmo możemy dostać paczkowane wędliny, jak kupimy 2 dowolne opakowania marki Kraina Wędlin, trzecie jest gratis. Przez dwa dni, czyli 3-4.09. za drugą pizzę Donatello zapłacimy tylko 1 zł, możemy dowolnie mieszać, również tylko w te dni drugie opakowanie wszystkich wędzonych łososi kosztują 50 proc. taniej. Do tych promocji trzeba mieć kartę Moja Biedronka.

Wielka gratka czeka w sobotę 4.09. na miłośników piwa. Jak kupią 4 piwa Warka Radler, Okocim Radler, Lech Free oraz Lech Shandy, kolejne 4 dostana za darmo (z kartą). Warto też tylko w sobotę 4.09. kupić 6 opakowań mleka UHT 3,2 proc, wtedy za jedno zapłacimy jedynie 1,59 zł.

Do soboty 4.09 mamy też dobrą promocję na ser żółty w plastrach gouda i podlaski Światowid. Przy zakupie 3 opakowań, 300 g, koszty jednego to 4,19 zł. Tańsze jest też znakomite masło irlandzkie – 4,99 zł za kostkę, cena przy zakupie 2 opakowań.

Drastyczne podwyżki LPG na stacjach. Co się dzieje?

Hitem promocji są z pewnością banany w cenie 1,99 zł/kg. Taniej kupimy też polskie śliwki – 2,99 z/kg i winogrona sułtańskie – 6,99 zł. Warto skusić się też na pyszne domowe zupy w promocji 2 +1 gratis, możemy wybierać spośród wielu smaków. Smakowite wafelki Bonitki Setters Mini są w cenie 3, 49 zł, jeśli kupimy 2 opakowania. Łasuch mogą też kupić wielką czekoladę Milka za 6,99 zł. Trzeba kupić 3 dowolne tabliczki i okazać kartę Moja Biedronka.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Tańczące z promocjami 03.09

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze