Paliwo, tankowanie, stacja benzynowa

i

Autor: archiwum se.pl

Tańsze paliwo. BP i Lotos odpowiadają na promocje PKN Orlen. Gdzie najbardziej opłaca się zatankować?

2022-07-04 12:02

Po tym jak Orlen obniżył ceny paliw dla klientów programu lojalnościowego i posiadaczy karty Orlen Vitay, bliźniaczą promocję wprowadził Lotos. Obie sieci należą do spółek Skarbu Państwa, więc podobny sposób działania zniżki nie powinien dziwić. Jednak na państwowe rabaty zareagowały podmioty prywatne i zarówno sieć BP, jak i Amic Energy oraz Moya wprowadziły swoje obniżki cen paliw, które działają na jeszcze innych zasadach. Gdzie najbardziej opłaca się zatankować?

Promocja na paliwo na Orlenie i Lotosie. Gdzie opłaca się tankować?

Pierwsza wakacyjna promocja na paliwo wystartowała na Orlenie i jest przeznaczona tylko dla klientów posiadających aplikację Orlen Vitay, lub kartę programu lojalnościowego. W przypadku aplikacji, użytkownicy powinni mieć do wyboru kupon rabatowy, który umożliwia trzy tankowania w lipcu i trzy w sierpniu limitowane do 50 litrów w cenie obniżonej o 30 groszy za każdy litr. Kupon rabatowy trzeba przedstawić kasjerowi podczas płacenia za paliwo, ponadto trzeba zatankować do baku (nie można na zapas np. do kanistra). Promocja jest na wszystkie rodzaje paliw poza LPG (czyli zarówno paliwa premium jak Verva, jak i na Effectę).

W ten sam sposób działa promocja na paliwo na Lotosie. Z tą różnicą, że musimy mieć aplikację programu lojalnościowego Navigator. Rabat jest również na wszystkie paliwa, zarówno na "zwykłe" Pb95 i diesla, jak i na Pb98 Dynamic, jak i diesla Dynamic.

Karpacz 2021: Daniel Obajtek

Promocja na paliwo na BP. Rabat obejmuje również LPG

Promocję na paliwo wprowadziło również BP. Klienci, którzy mają zarejestrowaną kartę programu lojalnościowego Payback, dostaną zniżkę 30 groszy na litr do wolnego paliwa regularnego, premium, lub LPG. Klienci z niezarejestrowaną kartą Payback oraz tankujących LPG otrzymają promocję wysokości 10 groszy na litr. 

Ponadto kierowcy mogą otrzymać bon rabatowy 3 zł na zakupy w Wild Bean Cafe i myjni, jeśli zatankują minimum 50 litrów. Jak czytamy w regulaminie promocji, przy jednorazowym tankowaniu więcej niż 50 litrów, rabat zostanie naliczony tylko na zatankowane 50 litrów. Promocja podobnie jak w przypadku Orlenu, można otrzymać trzy razy w okresie 1-31 lipca i trzy razy w okresie 1-31 sierpnia, dla nie więcej niż 150 litrów w każdym miesiącu. 

Promocja na paliwo na AMIC Energy

Od 31 lipca 2022 roku, promocja na paliwo będzie w każdą środę na stacjach Amic Energy. Każdy klient, który przy kasie okaże zarejestrowaną kartę AMIC Club dostanie 30 groszy rabatu, na każdy zatankowany litr paliwa Pb95, diesla oraz 10 groszy na LGP i Pb98. Jest limit tankowania, ale do 70 litrów (nie podano również wymogu tankowania do baku), ponadto promocja nie łączy się z innymi rabatami na paliwa.

Sonda
Skorzystasz z którejś z promocji na paliwo?

Promocja na paliwo w sieci Moya

Promocja na paliwo jest również w sieci Moya i co ciekawe, w tym przypadku nie trzeba być uczestnikiem programu lojalnościowego. Rabat wynosi 30 groszy za litr oleju napędowego lub benzyny przy tankowaniu do 60 litrów. Aby jednak z niego skorzystać trzeba kupić co najmniej dwa produkty z listy: dowolny gorący napój, hot-dog (z wyłączeniem zestawu Chrupiący Bekon Dog), zapiekankę, lub płyn do spryskiwaczy Moya 4l. W innym wypadku rabat wyniesie 10 groszy/litr. Promocja nie obowiązuje jednak na stacjach samoobsługowych. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany