Tłusty Czwartek 2022. Pączki w Biedronce ZA DARMO

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express, shutterstock

Tłusty Czwartek 2022. Pączki w Biedronce ZA DARMO

2022-02-23 19:26

W Tłusty Czwartek do woli możemy objadać się pączkami. Warto po zakup tych pyszności wybrać się do Biedronki. W sklepach sieci znajdziemy nie tylko klasyczne polskie pączki. W ofercie dyskontu nie zabraknie również donutów czy faworków. Najtańszego pączka można kupić już za 29 groszy. Dodatkowo każdy klient, który skorzysta z ekspresowej dostawy BIEK w tłusty czwartek, tj. 24.02, otrzyma darmowego pączka.

Polacy uwielbiają pączki, w ubiegłym roku klienci kupili w sklepach sieci Biedronka aż 31 milionów sztuk pączków oraz donutów. To aż milion sztuk więcej niż w roku poprzedzającym. Biedronka w tegorocznej ofercie ma aż 18 rodzajów tłustoczwartkowych produktów. Wśród nich są oczywiście tradycyjne pączki z marmoladą, specjalnie przygotowane na tę okazję, których zawartość nadzienia stanowi aż 25 proc. Nie mają dodatku substancji konserwujących i barwników, a do ich przygotowania użyto wyłącznie naturalnych aromatów.

Tłusty Czwartek 2022. Gdzie kupić najtańsze pączki? Biedronka, Lidl, Auchan, Netto

Poza tradycyjnymi pączkami z marmoladą, w Biedronce znaleźć można także pączki premium z nadzieniem o smaku róży, wiśni, agrestu, truskawki czy maliny, posypane migdałami, skórką pomarańczy lub malinami i białą czekoladą. W specjalnej czwartkowej promocji dostępne są one w cenie 1,99 zł za sztukę.

Superpromocje w Biedronce

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Superpromocje w Biedronce

Biedronka też przygotowała niesamowitą promocję. Smakiem pączka można cieszyć się już od 29 groszy w opakowaniu 12 pączków, kosztującym tylko 3,49. Przy zakupie 6 pączków z pudrem lub lukrem Słodka Kraina cena wynosi jedynie 59 groszy za sztukę.

Wszystkie donuty dostępne w promocji 8+4 gratis. Przy zakupie 12 sztuk dowolnych donutów na jednym paragonie klienci otrzymają rabat o wartości 4 najtańszych z nich.

Dla poszukiwaczy innego rodzaju słodkości Biedronka oferuje tradycyjne faworki z cukrem za jedyne 5,69 zł za opakowanie.

Tańczące z Promocjami 22-02-2022
Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze