Tłusty czwartek 2022

i

Autor: pixabay Tłusty czwartek 2022. Gdzie kupić tanie pączki?

Tłusty Czwartek 2022. Gdzie kupić najtańsze pączki? Biedronka, Lidl, Auchan, Netto

2022-02-23 8:38

Tłusty czwartek 2022 wypada już 24 lutego! Z tej okazji wiele sklepów i marketów organizuje akcje promocyjne - pączki możemy kupić w bardzo niskich cenach, a nawet dostać za darmo, spełniając odpowiednie warunki. Sprawdzamy, w jakiej cenie są pączki w Biedronce, Lidlu, Auchan i Netto. Z pewnością możemy liczyć, że w Tłusty Czwartek pojawią się nowe promocje.

Tłusty czwartek 2022. Najtańsze pączki. Gdzie kupić?

Do tegorocznego Tłustego Czwartku pozostało zaledwie kilka dni. Wiadomo, że w ten dzień pączki smakują najlepiej. Pyszności znajdziemy nie tylko w cukierniach, ale także w supermarketach i hipermarketach. Biedronka, Lidl czy Auchan mają już w ofercie szeroki wybór pączków. Możemy je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach już dziś, 21 lutego. Możemy też liczyć na to, że pączki będą w nowym promocjach w czwartek, 24 lutego.

W Auchan pączek z powidłami śliwkowymi z pudrem przy zakupie 6 sztuk kosztuje tylko 0,82 zł. Pączka z konfiturą z dzikiej róży w lukrze ze skórką pomarańczową kupimy za 1,39 zł, a z nadzieniem wiśniowym dekorowanym płatkami migdałowymi - za 2,49 zł. W Auchan możemy też skorzystać z promocji na donaty z cukrem – 0,99 zł, czwarta sztuka kosztuje tylko 1 gr.

Lidl już od poniedziałku 21.luetgo ma w ofercie ponad 20 wypieków na Tłusty Czwartek. Najtańszy pączek z nadzieniem wieloowocowym kosztuje 0,75 zł, droższy jest z nadzieniem śmietankowym – 2,27 z, tyle samo kosztuje wersja wege. W promocji jest też pączek ze skórką pomarańczową i nadzieniem różanym lub ze słonym karmelem i wiórkami migdałowymi – 2,08 zł. Najdroższy jest pączek premium z nadzieniem wiśniowym i pistacjami – 3,80 zł.

W Lidlu różnego rodzaju donuty mamy okazję dostać za darmo. Obowiązuje bowiem na te słodkości promocja 4+2 gratis. Smaki możemy dowolnie mieszać, a wybór jest duży.

Biedronka od poniedziałku w ma w ofercie pączki w cenie już od 1,61 zł. Pączek z nadzieniem różanym, truskawkowym czy wiśniowym i skórką pomarańczową kosztuje 1,99 zł. Dyskont już zapowiada promocję - od środy 23 lutego do czwartku 24 lutego - jeśli kupimy 12 pączków z marmoladą. Ile będą kosztować, jeszcze nie ujawniono. Pączek z z pudrem lub lukrem ostatnio kosztował niecałą złotówkę, jaka będzie jego cena w Tłusty Czwartek - tego jeszcze Biedronka nie podała. W dyskoncie podobnie jak w Lidlu dostaniemy donuty za darmo, mamy na nie promocję 8+4 gratis, ale tylko w dniach 23-24 lutego.

500 plus tylko dla pracujących! Ekspert nie pozostawia złudzeń

Najtaniej pączki kupimy w Netto. W Tłusty Czwartek pączka z lokalnej piekarni kupimy za 1,19 zł, a jak zdecydujemy się na zakup 12 pączków z nadzieniem wieloowocowym z pudrem, to za jeden zapłacimy jedynie 0,39 zł. Możemy też kupić różnego rodzaju donaty już od 0,94 zł za sztukę.

Tańczące z promocjami 17.02.2022
Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?
Najnowsze