BIEDRONKA

i

Autor: archiwum

Biedronka rozdała miliony. Oto pierwsza laureatka, która wygrała dzięki zakupom w Biedronce

2022-02-23 9:27

Biedronka rozdała pierwsze nagrody w ramach loterii „Wygraj Mieszkanie z Biedronką”. Do klientów sieci popłynęły miliony złotych. Wśród pierwszych laureatów i laureatek jest Iwona Bojar z Tłuszcza w województwie mazowieckim, która otrzymała okrągłe 500 tys. zł na mieszkanie.

W Wielkiej Loterii Biedronki można wygrać 500 tysięcy złotych na zakup domu lub mieszkania. Loteria Biedronki wystartowała w poniedziałek, 7 lutego. Od tego dnia można robić zakupy, za które dostaniemy los. Loteria trwa do 16 kwietnia.

Zasady loterii „Wygraj Mieszkanie z Biedronką” są bardzo proste. Wystarczy przyjść do sklepu, zrobić zakupy warte minimum 99 zł z aktywną kartą Moja Biedronka (poza ustawowymi wyłączeniami – alkohol, papierosy, artykuły żywienia początkowego), wyrazić zgodę na wzięcie udziału w losowaniu i… czekać na wygraną. Numer losu drukowany jest na paragonie oraz zapisuje się na karcie Moja Biedronka. Dodatkowo Biedronka opłaci także laureatom podatek od wygranej w loterii. W efekcie łączna pula nagród osiągnie niespotykany w Polsce pułap 28 milionów złotych.

Pani Iwona Bojar z Tłuszcza w województwie mazowieckim to jedna z pięciu pierwszych osób, które wygrały 500 tys. zł na mieszkanie dzięki zakupom w Biedronce. Pięć pierwszych nagród w wielkiej loterii, w której łączna pula wynosi 28 milionów złotych, zostało właśnie wręczonych. Swojego szczęścia w loterii klienci sieci mogą szukać do 16 kwietnia.

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł

- Jestem niezwykle wzruszona, wciąż nie wierzę w to wielkie szczęście. Bardzo się cieszę, że wygrałam. To najlepsza wiadomość od dawna dla mnie - mówiła Iwona Bojar, wzruszona laureatka z Tłuszcza.

Pani Iwona jest pracownikiem biurowym i klientką Biedronki od lat. Regularnie kupuje w sklepach sieci swoje ulubione owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, wędliny, napoje i środki czystości. W skład szczęśliwego koszyka zakupowego wypełnionego w czasie zakupów 12 lutego na kwotę 131,33 zł wchodziły m. in. produkty marki własnej Biedronki: litrowy napój owsiany GoVege, sos chilli Asia Flavour i warzywa na patelnię Mroźna Kraina, a także woda, mandarynki oraz dwa rodzaje bułek i pączki.

 Ze szczęśliwcami Biedronka skontaktuje się telefonicznie. Wyniki można także sprawdzić w internecie. Wystarczy wejść na stronę główną Loteria Biedronka i sprawdzić numery losów oraz część numeru telefonu. Na tej samej stronie znajduje się też regulamin oraz odpowiedzi na często zadawane pytania.

Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze