Awaria T-Mobile

i

Autor: unsplash.com Awaria T-mobile

Wielka awaria T-Mobile! Użytkownicy mają problemy z połączeniem

2022-06-27 16:28

Od godziny 13:30 zaczęły napływać zgłoszenia klientów T-Mobile o awariach i problemach z połączeniem internetowym, niektórzy miel również takowe z telefonicznymi. Po wielu godzinach problemów, firma poinformowała na swoim Facebooku, że doszło do fizycznej uszkodzenia instalacji światłowodowej i trwają prace nad usunięciem awarii.

Awaria T-Mobile. Klienci mają problem z internetem

Według danych Downdetector od godziny 13:26 zaczęły spływać pierwsze zgłoszenia o awarii w sieci T-Mobile. Jak czytamy w komentarzach, problemy wystąpiły m.in. w Łodzi, Bełchatowie, Wieluniu, Tomaszowie Mazowieckim, Zduńskiej Woli, Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie), ale również w Radomiu, Grodzisku Mazowieckim, Płocku (woj. mazowieckie), Wrocławiu (woj. dolnośląskie), czy Krakowie (woj. małopolskie).

78 proc. zgłoszeń dotyczyło problemów z siecią komórkową, 16 proc. z internetem mobilnym, a 6 proc. z internetem stacjonarnym. W końcu sieć wydała na Facebooku oświadczenie o awarii.

Kongres 590 - Wojciech Dąbrowski, prezes PGE | Pieniądze To Nie Wszystko Extra

T-Mobile opublikowało komunikat o awarii

W wyniku fizycznego uszkodzenia światłowodów zapewniających usługi naszym klientom w Łodzi i okolicach stracili oni czasowo dostęp do naszej sieci. Bardzo serdecznie przepraszamy Was za niedogodności - czytamy w komunikacie.

T-Mobile pisze o Łodzi i okolicach, jednak zgłoszenia z Down Detector wskazują również na inne rejony Polski. Firma ma na bieżąco informować o postępach prac.

Sonda
Mieliście dziś problemy z siecią T-Mobile?

- Technicy są już na miejscu i robią co w ich mocy, żeby naprawić uszkodzone łącza. Jednocześnie przygotowujemy alternatywne połączenia, żeby problemy potrwały jak najkrócej. Będziemy informować Was na bieżąco o przebiegu prac - czytamy na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze