Sony Playstation 5

i

Autor: Materiały prasowe

Wielka dostawa PS5 do sklepów. Gdzie kupić konsolę?

2022-04-16 14:02

Konsola Playstation 5 oficjalnie pojawiła się w sklepach w 2020 roku. Od tamtej pory minęły prawie dwa lata, na świecie zmieniło się mnóstwo rzeczy, a japoński sprzęt wciąż pozostaje marzeniem dla wielu graczy. Nie tylko ze względu na cenę, która wcale nie jest wygórowana. Po prostu sprzęt trudno nabyć. Tuż po premierze konsole Playstation 5 błyskawicznie znikały ze sklepów. Obok oficjalnego, rozwinął się rynek spekulantów. Tymczasem po latach oczekiwania konsola wcale nie jest łatwa do nabycia. Na szczęście Sony nie próżnuje. Fabryki pracują a do sklepów dociera świeża dostawa! Gdzie kupić Playstation 5?

Playstation 5. Gdzie kupić?

- PlayStation 5 nie ma limitów - głosi hasło reklamowe nowej konsoli Sony. Limitem w rzeczywistości okazała się dostępność. Pomimo, że wiele osób było gotowych oddać Sony swoje ciężko zarobione pieniądze, to... nie mogło. Produkt na początku swojego życia był praktycznie niedostępny i chociaż z czasem Sony zaczęło uzupełniać asortyment, to nadal, żeby kupić konsolę trzeba było popisać się refleksem.  Tak było na całym świecie, także w Polsce. Do tej pory pechowi gracze mogli co najwyżej oglądać nagrania szczęśliwców, którym udało się kupić maszynę. Wszystko jednak wskazuje na to, że PlayStation 5 tryumfalnie powróci na sklepowe półki! Nowe egzemplarze PlayStation 5 trafiają właśnie do sprzedaży! Informację potwierdziły sklepy.

Jak poinformował serwiz RTVmaniak.pl, PS5 jest dostępne w Media Expert. W zestawie z dwiema grami konsola kosztuje nieco ponad 3000 zł. W konkurencyjnym Euro konsolę znajdziemy w zestawie z trzema grami i dodatkowym padem. Cena to ok. 3600 zł. Media Markt PS5 sprzedaje m.in. w zestawie z dwiema grami i dwoma padami. Cena to 3339 zł.

Express Biedrzyckiej - prof. Antoni Dudek: Polityka zagraniczna Kaczyńskiego zbankrutowała. Zachód gra teraz na Andrzeja Dudę

Playstation 5 - specyfikacja 

Sony to japoński producent elektroniki użytkowej i zarazem jeden z największych światowych producentów w tej branży, założony 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Communication Industry. Sony jest notowane na giełdach tokijskiej i nowojorskiej.

Przed zakupem warto pamiętać, że PlayStation 5 sprzedawane jest w dwóch wersjach - standardowej PS5 i PS5 Digital Edition, która nie posiada odtwarzacza fizycznych płyt.

 W standardowej wersji dostaniemy konsolę z dyskiem 825 GB SSD, pad, kabel HDMI, podstawka i kabel USB.

Sonda
Czy kupisz najnowszą konsolę PlayStation 5?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze