Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

Wielkie promocje w Biedronce. Za darmo lody, parówki, kosmetyki, płyny do naczyń

2021-08-02 6:07

Promocje w Biedronce ruszają. Od poniedziałku, 2 sierpnia, obowiązuje oferta z najnowszej gazetki z promocjami. Co przykuwa w niej uwagę? Przede wszystkim sporo jest produktów, które można dostać za darmo. Oczywiście jest w tym pewien haczyk. Darmowe produkty przysługują tylko przy zakupie kilku wybranych produktów. Jest gratka dla miłośników lodów, którzy zimnymi smakołykami ochładzają się w upalne letnie dni. Kupując lody Marletto w pojemniku 500, 900 lub 1000 ml, drugi pojemnik lodów jest za 1 zł i w tej ofercie można mieszać dowolnie. A wybierając lody na patyku Big Milk, za darmo można dobrać aż 4 sztuki zimnych przysmaków. Ale i tutaj są pewne warunki. Co jeszcze przygotowała sieć Biedronka na najbliższe dni?

Nowe promocje w Biedronce

Od 2 sierpnia obowiązuje nowa gazetka. A co w niej ciekawego? Wybraliśmy te propozycje, w których można dostać coś za darmo lub dosłownie za 1 zł. Oczywiście darmowe produkty można otrzymać po spełnieniu określonych warunków. Mamy dobrą wiadomość dla miłośników lodów. W superpromocji są lody marki Marletto. Kupując co najmniej dwa opakowania lodów o pojemności od 500 do 1000 l, drugie tańsze pudełko otrzymamy za 1 zł. Co bardzo ważne, smaki i pojemności można mieszać dowolnie. Promocja jest dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Zaś wybierając lody Marletto typu sandwich (kanapka) aż 2 lody można dostać za darmo. By skorzystać z takiej extrapromocji, trzeba kupić 4 lody i wówczas 2 kolejne są w gratisie. Jeszcze lepsza oferta dotyczy lodów na patyku marki Big Milk. W tym przypadku wybierając 4 lody, aż kolejne 4 dostajemy w gratisie. I tutaj również, podobnie jak w przypadku lodów Marletto, można mieszać smaki i rodzaje dowolnie. To nie koniec darmowych słodkości w Biedronce. Kupując co najmniej 2 pączki marki E. Wedel, trzeci pączek będzie gratis. I tu można dowolnie mieszać smaki słodkich oponek. Ale darmowe propozycje są też dla tych, którzy nie tylko gustują w słodyczach.

ZOBACZ: Potężna promocja! Kupisz jeden telewizor, drugi masz za darmo!

Od 2 sierpnia w Biedronce za darmo można dostać też parówki z Krainy Wędlin. Kupując dwa opakowania, kolejne dwa można otrzymać bezpłatnie. Ale by skorzystać z takiego wariantu, trzeba posiadać kartę Moja Biedronka. Sieć spodziewa się, że ta propozycja to będzie hit i na wstępie wprowadza limity. Jednego dnia na jedną kartę można kupić 4 paczki z 2 gratisami. Darmowa oferta dotyczy też kosmetyków i środków czystości. Na przykład przy zakupie 3 produktów marki Nivea,  będzie naliczony rabat o wartości najtańszego produktu. Obowiązująca właśnie gazetka jest niezwykle bogata. Produkty, które przykuły naszą uwagę znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć poniżej.

Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze