Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Wielkie promocje Kaufland. Tania Cola, sery żółte, piwo za darmo!

2021-07-31 2:36

Wielkie promocje sieci Kaufland w sobotę 31.07 to święto zniżek, upustów i rabatów dla klientów. Promocje w Kauflandzie na sobotę 31.07 obejmują wiele produktów spożywczych pierwszej potrzeby oraz świeże warzywa i owoce. Warto skorzystać z okazji i wybrać coś z hitów promocyjnych sklepów Kaufland. W mega promocji jest cola, a właściwie Pepsi, dwa rodzaje sera żółtego w dużych, rodzinnych opakowaniach a piwo Harnaś można w promocji Kaufland dostać za darmo. Za grosze w promocji kupisz polskie ziemniaki, melona i awokado Hass. Skorzystaj z mega promocji w Kauflandzie i zrób tanio zakupy spożywcze w sobotę 31.07.

Wielkie promocje sieci Kaufland czekają na klientów w sobotę 31.07. Mega obniżki, rabaty i upusty zaskoczą nawet najbardziej oszczędnych. HIT promocyjny Kaufland na sobotę 31.07 to Pepsi w oszałamiająco niskiej cenie 2,49 zł za litr. Pod warunkiem jednak, że kupisz czteropak litrowej Pepsi Coli za 9,96 zł. W promocji Kaufland jest też piwo Harnaś. Przy zakupie 10 sztuk piwa Harnaś w butelce, cztery butelki dostaniesz gratis. Bardzo tanio, bo za 12,99 zł kupimy w mega promocji sklepu Kaufland ser żółty GOUDA i MORSKI w dużych, rodzinnych opakowaniach oraz schab wieprzowy w cenie zaledwie 8,99 zł za kilogram. O 30 proc. taniej kupimy w Kauflandzie wszystkie wędliny w plastrach dostępne na stoisku w sklepie. Promocje Kaufland obejmują także świeże warzywa i owoce. Polskie ziemniaki kupimy w Kauflandzie za 0,99 zł, a pyszne i zdrowe awokado Hass jedynie za 3,99 zł. Pośród objętych promocją Kaufland egzotycznych owoców klienci znajdą nektaryny za 5,99 zł, mango w skandalicznie niskiej cenie 3,99 zł oraz melony za 4,99 zł.

CZYTAJ TEŻ: MEGA promocje w Biedronce. Tania Cola, cukier za 1 zł, jaja za darmo!

Jeśli więc nie chcesz przepłacać i w sobotę 31.07 zrobić w Kauflandzie tanie zakupy, przeczytaj nasz tekst i obejrzyj naszą galerię.

Beszamel: Lemoniada
Sonda
Czy będziesz robić zakupy w sklepach Kaufland w niedziele?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze