LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Wielkie promocje w LIDL. W sobotę szparagi i kurczak za mniej niż 6 zł,a masło za darmo

2021-06-19 1:08

W sobotę w Lidlu na klientów czekają wielkie promocje. Wszyscy, którzy robią w Lidlu zakupy na weekend ucieszą się ze zniżek, rabatów i upustów, które dotyczyć będą podstawowych produktów spożywczych. Co warto kupić w Lidlu w promocyjnej cenie? Na pewno szparagi za mniej niż 6 zł oraz tani schab na obiad. Do atrakcyjnych promocji Lidla w sobotę 19.06 należy z pewnością zniżka na masło. Dobra wiadomość czeka też na kibiców, którzy w okazyjnej cenie będą mogli kupić różne piwa. Sprawdź z których promocji Lidla opłaca się skorzystać.

Wielkie promocje LIDLA w sobotę 19.06 czekają na klientów sieci. Niektóre z nich dostępne są jedynie z aplikacją Lidl Plus, z innych można skorzystać pod pewnymi warunkami. Podpowiadamy z których promocji Lidla warto skorzystać, by naprawdę tanio zrobić zakupy w Lidlu. W rewelacyjnej cenie będą w sobotę 19.06 szparagi. Za zielone szparagi tego dnia zapłacimy jedynie 5,99 zł. Warto też wykorzystać okazję przygotowaną w ramach akcji promocyjnej Tania Sobota w Lidlu i kupić schab bez kości w super cenie 9, 99 zł za kilogram. Pośród wielkich promocji w LIDL znajdziemy także masło w MEGA cenie. Przy zakupie 4 kostek masła, 2 dostaniemy gratis lub za każde zapłacimy jedynie 2,99 zł. Sobota 19.06 to również ostatni dzień, by kupić polskiego kurczaka od rzeźnika bez GMO za jedyne 5,99 zł. Wszystkich tych, którzy w sobotę w ramach EURO 2020 planują kibicować polskiej drużynie w starciu z Hiszpanią, zainteresują promocje w Lidlu na piwa.

Czytaj też LIDL rozdaje pieniądze za zakupy! Zdobądź je!

Jeśli kupisz czteropak piwa Tyskie Gronie, za puszkę zapłacisz jedynie 2,29 zł. Piwo Łomża Jasne ma jeszcze lepszą cenę. Przy zakupie 8 sztuk puszkę dostaniesz w cenie 1,99 zł. W promocji Lidla jest też Piwo Budweiser w butelkach za 2,89 zł. Taka cena obowiązuje przy kupnie 20 sztuk tego piwa.

E-Polska. Debata: Innowacyjność kluczem do sukcesu
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze