Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

2022-02-24 11:53

W związku z wybuchem wojny na Ukrainie, ruszyła zbiórka na pomoc organizacjom humanitarnym działającym na rzecz Ukrainy. Zbiórka została utworzona przez Fundację Pomagam.pl. Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl – 100 proc. wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy.

Wojna na Ukrainie wymaga przede wszystkim działań politycznych, ale każdy z nas również może pomóc naszym sąsiadom, którzy muszą bronić swoich domów. Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki zostaną przekazane ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby działające od lat w tym obszarze wiedzą najlepiej, jakiego dokładnie wsparcia będzie potrzebowała ludność cywilna w trakcie konfliktu.

REKORDOWA cena ropy po ataku Rosji. Przez Putina benzyna podrożeje

- “Wielokrotnie jeździłam na Ukrainę i jest to kraj bardzo bliski mojemu sercu. Jestem cały czas myślami ze znajomymi i przyjaciółmi z tego kraju, który znalazł się w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie chcieliśmy siedzieć bezczynnie i tylko czytać coraz bardziej niepokojących wiadomości, więc zdecydowaliśmy się zrobić to, na czym znamy się najlepiej - zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc osobom doświadczonym przez wojnę” - mówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Fundacji Pomagam.pl.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/solidarnizukraina

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Wojna na Ukrainie
Sonda
Czy Polacy mogą pomóc Ukrainie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze