Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie. Solidarni z Ukrainą

2022-02-24 11:53

W związku z wybuchem wojny na Ukrainie, ruszyła zbiórka na pomoc organizacjom humanitarnym działającym na rzecz Ukrainy. Zbiórka została utworzona przez Fundację Pomagam.pl. Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl – 100 proc. wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy.

Wojna na Ukrainie wymaga przede wszystkim działań politycznych, ale każdy z nas również może pomóc naszym sąsiadom, którzy muszą bronić swoich domów. Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki zostaną przekazane ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby działające od lat w tym obszarze wiedzą najlepiej, jakiego dokładnie wsparcia będzie potrzebowała ludność cywilna w trakcie konfliktu.

REKORDOWA cena ropy po ataku Rosji. Przez Putina benzyna podrożeje

- “Wielokrotnie jeździłam na Ukrainę i jest to kraj bardzo bliski mojemu sercu. Jestem cały czas myślami ze znajomymi i przyjaciółmi z tego kraju, który znalazł się w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie chcieliśmy siedzieć bezczynnie i tylko czytać coraz bardziej niepokojących wiadomości, więc zdecydowaliśmy się zrobić to, na czym znamy się najlepiej - zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc osobom doświadczonym przez wojnę” - mówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Fundacji Pomagam.pl.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/solidarnizukraina

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Wojna na Ukrainie
Sonda
Czy Polacy mogą pomóc Ukrainie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze