Złote Laury Super Biznesu 2016

i

Autor: Andrzej Lange

Złote Laury "Super Biznesu". W tych kategoriach zostaną przyznane nagrody

2021-10-20 13:54

Już w czwartek 21 października odbędzie się uroczysta gala Złotych Laurów "Super Biznesu". W trakcie wydarzenia zostaną rozdane nagrody w ośmiu kategoriach, które wyróżnią przedsiębiorców i organizacje zasłużone dla polskiego biznesu, gospodarki i poprawy warunków życia społecznego.

Złote Laury "Super Biznesu", nagrody zostaną wręczone w ośmiu kategoriach

Ósma już edycja gali Złotych Laurów Superbiznesu odbędzie się 21 października w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Rozdanie nagród poprzedzą debaty z przedstawicielami rządu i ekspertami, w których dyskusji zostanie poddana przyszłość i teraźniejszość w polskiej gospodarce (więcej na temat debat pisaliśmy tutaj). Wydarzenie będzie można śledzić online na stronie se.pl, facebooku i kanale Youtube "Super-Expressu".

ZOBACZ Złote Laury "Super Biznesu". Ósmy raz trafią do najlepszych

EKG 2021 JERZY BUZEK - Jerzy Buzek: boje się, że PiS wyprowadzi nas z Unii Europejskiej

Na czwartkowej gali, Złote Laury "Super Biznesu" zostaną rozdane w ośmiu kategoriach: ambasador Polski na świecie, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, innowacyjność, medycyna i biznes, finanse, lider transformacji energetycznej, odpowiedzialny pracodawca i firma 30-lecia. Ostatnia kategoria jest specjalna, nagroda zostanie przyznana laureatowi z okazji 30-lecia "Super-Expressu".

Historia złotych Laurów

Nagrodę Złoty Laur "Super Biznesu" wręczono po raz pierwszy w 2014 roku z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz 25-lecia wolności gospodarczej Polski. W ubiegłym roku wydarzenie odbyło się w formie zdalnej ze względu na pandemię, obecna edycja została zorganizowana stacjonarnie.

Sonda
Popieracie Polski Ład?

Partnerem Strategicznym Gali jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo a Partnerami Gali są Agencja Rozwoju Przemysłu i Grupa Lotos.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze