Stacja ORLEN

i

Autor: ORLEN Stacja ORLEN

Ceny paliw

Zostały dwa dni na tańsze paliwo. Można zaoszczędzić 40 gr na litrze

2022-08-30 11:00

Ceny paliw przed wakacjami wystrzeliły jak z procy. W związku z paliwową drożyzną na część klientów stacji benzynowych czekały spore upusty. Tankując na stacjach Orlen, można było zaoszczędzić 30 gr, a nawet i 40 gr na litrze paliwa. Z rabatów jeszcze można korzystać przez dwa dni. Zatem chcąc sporo zaoszczędzić na paliwie, trzeba się pospieszyć z tankowaniem baku.

Paliwo o 30 gr tańsze na litrze. Jak kupić taniej paliwo?

Od początku wakacji kierowcy mogą taniej tankować na stacjach PKN Orlen. Upusty przysługują właścicielom aplikacji lojalnościowej Orlenu oraz kart VITAY. Można skorzystać z rabatu i zaoszczędzić 30 groszy na litrze benzyny lub oleju napędowego. Jeszcze więcej zyskać mogą posiadacze Karty Dużej Rodziny - dla nich rabat zostaje powiększony do 40 groszy za litr. Aby skorzystać z upustów, trzeba się jednak spieszyć. Taniej można tankować jeszcze tylko przez dwa dni. Każdy dodatkowo zatankowany litr benzyny lub oleju napędowego powyżej 50 l jest rozliczany jest według ceny ofertowej wyświetlanej na dystrybutorze w trakcie tankowania.  Sieć od początku kampanii informowała, że promocja jest jednak limitowana. Kierowcy tankujący na Orlenie mogli skorzystać z rabatu trzy razy w okresie od 27 czerwca do 31 lipca oraz trzy razy w ciągu całego sierpnia. W sumie w ramach promocji na jedną kartę VITAY można zatankować przez dwa miesiące 300 litrów. Osoby, które jeszcze chcą skorzystać z promocji, muszą spieszyć, bowiem pozostały na to tylko dwa dni.

Ceny paliw w Polsce

Ile teraz kosztuje paliwo na stacjach benzynowych w Polsce. Zgodnie z prognozami portalu e-petrol.pl na tydzień 29 sierpnia - 4 września ceny kształtują się następująco: Pb98 kosztuje 7,42-7,58 zł za litr, Pb95 6,53-6,66, ON 7,44-7,61 zł, LPG 3,14 - 3,23 zł.

Pieniądze to nie wszystko Stanisław Szwed
Sonda
Czy ze względu na drogie paliwo przesiadłeś się do komunikacji miejskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze