SuperBiz nowoczesne technologie Promocja mytaxi. Za każdy przejazd zapłacisz 50 proc. ceny

Promocja mytaxi. Za każdy przejazd zapłacisz 50 proc. ceny

07.10.2016, godz. 12:34
Taxi aplikacja
Taxi aplikacja foto: SHUTTERSTOCK

Od 3 do 16 października każdy kurs taksówką mytaxi kosztuje 50 proc. mniej. Aby skorzystać z promocji, należy wybrać opcję „Płać przez aplikację”. Klienci korzystający z promocyjnych cen mają prawo do nieograniczonej liczby przejazdów.

Przewozy mytaxi są dostępne w pięciu polskich miastach: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Do ceny przejazdu należy doliczyć opłatę początkową, której wysokość waha się w zależności od miasta. W stolicy opłata wynosi 4 zł, w Krakowie – 3,50 zł, a w Trójmieście – 3 złote. Stawka za kilometr waha się od 0,90 zł do 1,20 złotego.

- Często organizujemy akcje 50 proc. taniej, ponieważ widzimy, jak skutecznie przekonują one do płatności mobilnych. Obecnie większość kursów w mytaxi realizowanych jest z opcją „Płać przez aplikację", gdy jeszcze w zeszłym roku odsetek ten wynosił blisko połowę – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce.

Zobacz także: Płatności przy pomocy selfie i odcisku palca już są w Europie!

Aplikację mytaxi można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android, iOS lub Windows Phone. Następnie należy podłączyć kartę VISA, MasterCard lub konto PayPal.

Przeczytaj również: Płatności mobilne za pomocą selfie? Już opatentowano pierwsze pomysły

- Z badań zrealizowanych w Stanach Zjednoczonych wynika, że korzystanie z Ubera i innych usług przewozowych tańszych od taksówek wpływa na zmniejszenie ruchu ulicznego i ograniczenie emisji dwutlenku węgla – uważa Yili Hong ze Stanowego Uniwersytetu w Arizonie (USA).

Za każdy odbyty kurs można zapłacić przez aplikację mytaxi. Regulacja należności odbywa się za pomocą smartfona. Regulamin promocji „Wszystkie kursy z mytaxi od 3.10.2016 do 16.10.2016 o połowę taniej" dostępny jest na oficjalnej stronie

Źródła: prnews.pl, blogs.lse.ac.uk, static.mytaxi.com, pl.mytaxi.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: