Kawa w McDonalds

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kawa w McDonalds

Jak dostać darmową kawę w McDonald's? Bajecznie prosty sposób

2022-02-21 16:49

McDonald's od dłuższego czasu prowadzi ankietę "Opinia Gości". W zamian za jej wypełnienie, klienci mogli otrzymać darmowego cheeseburgera, czy loda. Nagroda za przekazanie swojej opinii była już zmieniana i tym razem jest nią mała kawa biała, lub czarna. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zachować paragon z zakupu w restauracji oraz mieć zainstalowaną aplikację mobilną McDonald's.

Darmowa kawa McDonald's. Jak ją dostać?

Po kupieniu dowolnych produktów w sieci McDonald's wystarczy zachować paragon, który potwierdza skorzystanie z oferty sieci. Na skorzystanie z promocji mamy 48 godzin od dokonania zakupu. Następnie należy zalogować się w aplikacji mobilnej McDonald's i wpisać dane z paragonu zgodnie ze wskazówkami ankiety. Po przekazaniu swojej opinii o wizycie w restauracji, klient otrzyma kupon na małą kawę czarną lub małą kawę białą. 

Jeden kupon upoważnia do jednorazowego odbioru produktu przez osobę, która ukończyła 16. rok życia. Co więcej, wizyta w celu odbioru gratisu nie jest liczona jako "wizyta" w McDonald's, która uprawnia do wypełnienia kolejnej ankiety. Co za tym idzie, aby dostać kolejną darmową kawę, trzeba zrobić kolejne zakupy w restauracji.

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!

Kupon jest ważny jedynie przez siedem dni od jego wygenerowania. Gratis można odebrać w każdej restauracji McDonald's w Polsce, z wyłączeniem lokali na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Z kuponu nie można skorzystać w usłudze McDelivery, pozostaje więc jedynie odbiór osobisty nagrody.

Sonda
Często jadasz w restauracjach typu fast food?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze