Aplikacja Bank Pekao S.A. dołącza do Huawei AppGallery

2020-07-16 10:34 Łukasz Trybulski
Bank Pekao
Autor: Tomasz Kawka/East News Bank Pekao

Aplikacja PeoPay Banku Pekao jest już dostępna w Huawei AppGallery. Aplikacja docelowo będzie zintegrowana z Huawei Mobile Services, a co za tym idzie, będzie dostępna również na najnowszych smartfonach i tabletach marki. Posiadacze aplikacji PeoPay na urządzeniach Huawei będą mogli skorzystać z promocji w Pekao.

Aplikacja Banku Pekao jest na razie dostępna dla urządzeń Huawei korzystających z Google Mobile Services. Kolejnym etapem będzie pełna integracja PeoPay z autorskim ekosystemem marki, Huawei Mobile Services. Dzięki temu będą mogli ją pobrać z AppGallery również użytkownicy najnowszych urządzeń opartych o HMS. Dodatkowo użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą skorzystać z promocji dla nowych klientów w Banku Pekao i otrzymać 100 zł premii za założenie na selfie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium w aplikacji PeoPay. Promocja dotyczy również 2 proc. na 4 miesiące w skali roku do 20 tys. zł dla Konta Oszczędnościowego i 1,5 proc. na 4 miesiące do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Premium - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TAKŻE: Podróżuj po Europie przez miesiąc za darmo. Wystarczy pobrać aplikację AutoMapa z Huawei AppGallery

– Pekao, jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dołącza do AppGallery – to kolejny powód do dumy dla nas i potwierdzenie naszych dążeń do ciągłego udoskonalania oferty AppGallery. Już wkrótce, po pełnej integracji aplikacji z HMS, również użytkownicy naszych najnowszych smartfonów i tabletów Huawei będą mogli korzystać z możliwości, jakie oferuje aplikacja PeoPay – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

- Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas na pierwszym miejscu. Pracujemy nad stworzeniem ekosystemu, w którym dostępność do naszych produktów i usług w kanałach zdalnych będzie na przysłowiowe wyciągnięcie ręki dla każdego. Obecność naszej aplikacji w AppGallery ułatwi bankowanie grupie osób korzystających ze smartfonów Huawei. Nasze rozwiązania kierujemy zarówno do obecnych klientów, jak i tych, którzy poprzez kanały zdalne będą chcieli nimi zostać, zakładając konto za pomocą selfie – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor innowacji i płatności w Banku Pekao S.A.

Duda wkręcony przez Rosyjskich Youtuberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze