Zaliczą maturę z gry  komputerowej

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express

Kolejna darmowa gra na Epic Games Store! Dostępna już 1 kwietnia

2021-04-01 14:36

W czwartek 1 kwietnia 2021 roku na stronie Epic Games Store dostępna będzie kolejna z serii darmowych gier, które developer udostępnia każdego tygodnia. Gra będzie dostępna w serwisie od godziny 17 i będzie ją można pobrać na swoje konto w Epic Games Stor kompletnie za darmo przez następny tydzień. Tym razem darmowym tytułem okazuje się być, bardzo ciekawa gra przygodowa, Tales of The Neon Sea.

Epic Games Store kontynuuje swoją tradycję rozdawania raz w tygodniu, w każdy czwartek, o godzinie 17 polskiego czasu, darmowej gry na komputery osobiste. Jedynym warunkiem, żeby cieszyć się z kolejnych tytułów, nie wydając przy tym nawet złotówki, jest posiadanie konta na stronie Epic Games Store. Tym razem developer zaproponował dla nas bardzo ciekawą grę, pod tytułem Tales of The Neon Sea

Czytaj też: Już dziś premiera „Outriders”, jednej z najważniejszych polskich gier tego roku

Tales of The Neon Sea to klasyczna przygodówka 2d, w której prowadzimy dochodzenie i rozwiązujemy kolejne łamigłówki. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie akcji w świecie zamieszkanym zarówno przez ludzi jak i roboty. Podczas rozgrywki przyjdzie nam się zmierzyć z wzajemnym brakiem zaufania i eskalujących napięć pomiędzy człowiekiem i maszyną. 

Tales of The Neon Sea to darmowa gra dostępna 1 kwietnia na Epic Games Store

Do naszych zadań będzie należało badanie miejsca zbrodni, sprawdzenie i znalezienie wszystkich poszlak i dowodów, a także rozwiązanie sprawy morderstwa kawałek po kawałku, aż doprowadzimy ją do końca. Wielu graczy może okazać się oczarowanych pixelową grafiką w stylu retro jaką przy Tales of The Neon Sea zastosowali producenci. Grafika współgrająca z jaskrawymi kolorami i wprawiającym w klimat oświetleniem pozwoli cieszyć się tym cyberpunkowym światem.    

Zobacz również: Poczta Polska podpisała umowę z Aliexpress. Paczki z Chin dotrą szybciej?

Całości klimatu w grze dopełnia odpowiednio dobrana muzyka, która w umiejętny sposób pogłębia odczucia suspensu i tajemnicy. Dodatkowym smaczkiem podczas rozgrywki jest możliwość przejęcia kontroli na Williamem czarnym kotem, który może dotrzeć w miejsca nieosiągalne dla detektywa.   

Minimalne wymagania sprzętowe to: System operacyjny Windows 7, procesor Intel Core2 Duo E6400 @ 2.13GHz, 8 GB pamięci RAM, 2 GB wolnej przestrzeni na dysku, Direct X wersja 11, a także karta graficzna GeForce GT 730 OR Radeon HD 4830. Natomiast wymagania optymalne to: System operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-2300, 8 GB pamięci RAM, 2GB wolnej przestrzeni na dysku, Direct X wersja 11 oraz karta graficzna GeForce GTX 650 OR Radeon HD 7750. 

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Nie pajacujcie, noście maski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze