InPost, Żabka

i

Autor: Shutterstock, Paweł Dąbrowski/Super Express

Łatwiejsze nadawanie i odbieranie paczek

Nowe paczkomaty tylko z jedną komorą. Robomaty Inpostu w Żabce

2022-08-04 14:54

Robomaty pojawią się w sklepach Żabka. Firma InPost zaprojektowała nowy rodzaj maszyny, gdzie będzie można odbierać i nadawać paczki. Nosi nazwę Robomat i jest już dostępna w sklepach sieci Żabka.

Robomaty, czyli nowe maszyny firmy Inpost

Polska firma Inpost stworzyła nowe maszyny do odbierania i nadawania paczek, co więcej, już są one dostępne sklepach sieci Żabka. Robomat, bo taką nazwę nosi maszyna, wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designem, pełną automatyzacją i całkowicie nowym mechanizmem działania. Posiada jedną komorę-skrytkę, gdzie zastosowano mechanizm robota kartezjańskiego. Jej obsługa nie powinna stanowić dla nikogo kłopotu, ponieważ jest bardzo intuicyjna i prosta. Trzeba jednak posiadać specjalną aplikację na smartfonie- Inpost Mobile. W łatwy sposób klient może odebrać lub też nadal przesyłkę przy pomocy aplikacji bądź też używając do tego ekranu znajdującego się na maszynie. Waga, jaką maksymalnie może pomieścić skrytka, nie może przekroczyć 7 kg.

Pieniądze to nie wszystko Przemysław Daca

Robomaty dostępne w sklepach sieci Żabka

Nowe maszyny, za pomocą których odbierzemy lub nadamy paczkę, można już znaleźć w sklepach sieci Żabka. Jak poinformowała firma InPost, ten nowy model paczkomatu znajdzie zastosowanie w przypadku sklepów o małych powierzchniach, jednak nie są one montowane w Żabkach Nano. InPost zarejestrował znak towarowy Robomatu 27 lipca 2022 r.

Sonda
Korzystasz z paczkomatów lub innych automatów pocztowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze