Szok! Wszystkie telefony zniknęły ze sklepów! Jak to możliwe?

2020-07-29 5:44 Łukasz Trybulski
Realme X50 5G
Autor: materiały prasowe Realme X50 5G

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Promocyjne smartfony, w tym flagowce, i akcesoria, takie jak realme Watch czy realme Band są dostępne większości największych sieciach sprzedaży i cieszą się coraz większą popularnością. Podczas Tygodnia Smartfonów zorganizowanego przez x-kom.pl, modele realme 5i i realme 6 wyprzedały się już pierwszego dnia!

W ofercie znalazły się 3 modele telefonów, każdy w dwóch wariantach zróżnicowanych pod kątem specyfikacji i dwóch wersjach kolorystycznych. W korzystnej cenie wciąż dostępny jest realme X3 SuperZoom - niezwykle wydajny sprzęt o mocnym procesorze doskonałym do gier, świetnym ekranie i dopracowanym aparacie, który poradzi sobie w każdych warunkach. Smartfon, który zadebiutował na polskim rynku w czerwcu tego roku, doczekał się gorącego przyjęcia ze strony mediów branżowych i użytkowników, stając się błyskawicznie jedną z najciekawszych propozycji w swoim segmencie. Duże wrażenie robią parametry i świetny stosunek ceny do jakości, który w czasie wyprzedaży jest jeszcze korzystniejszy - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premiera smartfonów realme. Modele X50 5G oraz realme C11 wkrótce na polskim rynku [ZDJĘCIA]

Marka weszła na polski rynek zaledwie 4 miesiące temu, ale wyniki sprzedażowe jednoznacznie wskazują, że realme zyskuje coraz większą popularność, a klienci darzą ją zaufaniem. Wyprzedanie dwóch promocyjnych modeli w zaledwie jeden dzień świadczy o rosnącej rozpoznawalności producenta, który oferuje klientom najwyższą jakość, nowoczesny design i szeroki asortyment, spełniający najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Izera - film promocyjny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze